Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri | 26 Ağustos - 1 Eylül

Haftalık burç yorumları Hindistan ile eş zamanlı olarak yayında. İşte 26 Ağustos - 1 Eylül tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri.

Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri | 26 Ağustos - 1 Eylül
Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri | 26 Ağustos - 1 Eylül
+9
Haber albümü için resme tıklayın

Haftalık burç yorumları Hindistan ile eş zamanlı olarak yayında. İşte 26 Ağustos - 1 Eylül tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 26 Ağustos - 1 Eylül tarihlerinde burçların haftalık aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevgilinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri | 26 Ağustos - 1 Eylül

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 26 Ağustos - 1 Eylül tarihleri haftalık yorum ve beklentileri

Koç Burcu Haftalık Yorum

Sağlığınız bu hafta boyunca size destek olabilir. Yeni bir şey başlatmak için, olumlu hissedebilirsiniz. Bu hafta müziğe eğilim gösterebilirsiniz. Fiziksel ve zihinsel sağlığınız sizi destekleyebilir. Bu süre zarfında daha üretken hissedebilir ve ayrıca dini etkinliklere düşkünlük de yaşayabilirsiniz. Güveninizle hızlı bir şekilde karar verebilir ve onunla ilerleyebilirsiniz.

Toplumdaki itibarınızın, yükselme ihtimali var. Başkalarına zarar vermemek için ego ve saldırganlığınızı kontrol etmeniz önerilir. Mülkiyetle ilgili konularda babanızdan ve yaşlılarınızdan faydalanma ihtimaliniz var. Bu hafta, uzun vadeli finansal planlar yapmak için idealdir. Ebeveynlerinizin destekleyici doğası, bu süre zarfında hayatınızda ilerlemenize yardımcı olabilir. Genel olarak, bu hafta sizin için harika olabilir.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta boyunca daha üretken hissedersiniz ve aynı şekilde kariyerinizde daha ileriye gidebilirsiniz. Kişisel açıdan, annenizle küçük anlaşmazlıklar yaşamanız olasıdır. Şüphecilik yüzünden rahatlamak zor olabilir. Genel olarak, aile hayatınız bu hafta çok iyi olacaktır.

İş yerinde görev yaparken içgüdülerinize inanmanız önerilir. İrade ve güveniniz, bu süre zarfında çok iyi olabilir, ancak mahkeme ile ilgili meselelerle ilgilenirken dikkatli olmanız gerekebilir. Bu nedenle, ahlaki olmayan faaliyetlerde bulunmamanız tavsiye edilir. Yurtdışında yaşayan herhangi bir akrabanız varsa, onlardan haber almanız olasıdır. Haftanın ortasında, zor durumlarla uğraşırken daha agresif hale gelebilirsiniz. Zor durumlarla çalışırken sakin olmanız tavsiye edilir.

Tüm burçlar haftalık yorum | 26 Ağustos - 1 Eylül

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu 26 Ağustos - 1 Eylül haftalık yorum ve beklentileri Hindistan'la eş zamanlı yayında.

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Bir çalışan olarak, iş arkadaşlarınızdan bazı faydalar elde etme ihtimaliniz vardır. Üstlerinizden de bazı avantajlar elde edebilirsiniz. Şöhretiniz toplumda artabilir. Finansal cephede birçok fırsat elde edebilirsiniz. Harcamalarınız gelirinizden daha yüksek olsa da, hedeflerinize ulaşmak için daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Tembellik, verimliliğinizi engelleyebilir.

İnsanlarla olan ilişkinizi sürdürmek için öfkenizi kontrol etmeniz önerilir. Güveniniz göz önüne alındığında, yeteneklerinizi ve becerilerinizi gösterebilirsiniz. Rakiplerinizin sizi yenememe ihtimali yüksek. Babanızla ilişkiniz de gelişebilir. Genel olarak, herhangi bir ani karar vermekten kaçınmanız tavsiye edilir.

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Bu haftaki duygularınızdan dolayı ani kararlar almamanız tavsiye edilir. İrade ve kararlılığınız, tüm çabalarınızda sizi destekleyebilir. Bir devlet çalışanıysanız, bu hafta birçok avantaj elde edebilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmeniz önerilir; Aksi takdirde, her şeyi mahvetme olasılığınız var.

Bu hafta boyunca sosyal hizmete eğilimli olabilirsiniz ve bunun sonucunda itibarınız artabilir. Arkadaşlarınız ve akrabalarınız, yaptığınız her şeyde sizi destekleyebilirler. İletişim becerileriniz nedeniyle başkalarını da etkileyebilirsiniz. Planlarınızı gerçekleştirmede başarılı olmanız muhtemeldir, ancak bazı gecikme şansları var. Rakipleriniz bu hafta boyunca önünüzde hareket edemeyebilir. Kardeşlerinizle ilişkiniz gelişebilir.

Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri

Aslan Burcu ve Başak Burcu için 26 Ağustos - 1 Eylül tarihleri haftalık yorum ve beklentiler

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Eğer işte sorun yaşıyorsanız, bu hafta içinde çözülmeleri muhtemeldir, bu da güveninizi artıracaktır. Herhangi bir mahkeme ya da hükümetle ilgili bir sorun varsa, daha dikkatli olmanız gerekebilir. Yaratıcı bir alandaysanız, bu hafta sizin için çok fazla ilham kaynağı bulabilirsiniz. Tanınma elde edebilirsiniz ve itibarınız toplumda artabilir.

Dini bir çalışmaya katılma olasılığınız bu hafta yüksektir. Ailenizden ve arkadaşlarınızdan hediyeler alabilirsiniz. Kısa bir yolculuğa bile çıkabilirsiniz. Yakın ve sevgili olanlar, tüm çabalarınızda sizi destekleyecektir. Sorunlarla karşılaşırken, farklılıkları önlemek için sakin olmanız önerilir. Genel olarak, bu hafta size ortalama sonuçlar sağlayabilir.

Başak Burcu Haftalık Yorum

Yurtdışında yaşayan akrabalarınızdan ve arkadaşlarınızdan bazı faydalar sağlama ihtimaliniz var. Aile hayatınız bu hafta çok iyi olabilir. İnsanları iletişim yeteneklerinizle etkileyebilir ve iyi iş çıkartabilirsiniz. Sağlığınız da sizi destekleyebilir. Kardeşlerinizle kaliteli zaman geçirebilir ve onlardan da faydalanabilirsiniz.

Kariyeriniz açısından, yeteneklerinizle üstlerinizi etkileyebilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Kişisel cephede, ailenizle birkaç ciddi görüşmeler sağlayabilirsiniz. Bu hafta geliriniz açısından öngörülemeyen yararlar elde etme ihtimaliniz var. Kişisel cephede, ailenizle küçük anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, olumlu kalmanız ve sorunları sağlıklı iletişim ile çözmeye çalışmanız önerilir.

Tüm burçlar haftalık yorum | 26 Ağustos - 1 Eylül

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 26 Ağustos - 1 Eylül tarihleri haftalık yorum ve beklentileri

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sosyal hizmete yatkın olabilirsiniz. Anne tarafından akrabalarınız için endişe hissedebilirsiniz. Ruh hali değişikliği için bir geziye çıkmak muhtemeldir. Olumsuz durumlarla uğraşırken olumlu kalmanız tavsiye edilir. İlgilendiğiniz kişilerin duygularını incitmemek için aşırı agresif olmaktan kaçınmanız önerilir. Ayrıca bu hafta ani kararlar alma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, bunu yapmamanız tavsiye edilir.

Evinizi ya da iş yerinizi yenilemeye teşebbüs ederken masraflara maruz kalabilirsiniz. Doğru kararlar alamadığınız için bu süre zarfında birçok fırsatı kaybedebilirsiniz. Yasal bir savaşın ortasındaysanız, gereken özeni göstermeniz tavsiye edilir. Sadece uzman kişilerden tavsiye almak akıllıca olacaktır.

Akrep Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizin için önemli bir değişiklik öngörülmemektedir. Ancak, huzurlu bir haftanın tadını çıkarma ihtimaliniz çok daha fazla. İletişim becerileriniz dikkate alındığında, etrafınızdakileri etkileyebilirsiniz. Eşinizle olan bağınız daha iyi olabilir ve tüm çabalarınızda size destek olabilirler. Ancak, bazı nedenlerden veya insanlardan dolayı, bu süre zarfında olumsuzluğa yol açabilecek stresli ve endişeli hissetme ihtimaliniz yüksektir.

Haftanın ortasında, olumsuzluktan kurtularak rahatlamaya başlayabilirsiniz. Yaratıcı çizginizi takip etmekle şımartabilirsiniz. Rakiplerinize de zorlu bir mücadele vermeniz muhtemeldir. Herhangi bir yanlış anlaşılmayı önlemek için arkadaşlarınızla iletişim kurarken veya yakın olanlarla iletişim kurarken şeffaf olmanız önerilir.

Yay Burcu Haftalık Yorum

Yeni bir şey başlatmak istersen, bu hafta sizi lehine çevirebilir ve büyük bir irade ve güvenle ilerlemeye devam edebilirsiniz. Ancak, acı konuşmanızdan dolayı kişisel ve mesleki yaşamınızla ilgili sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsanız, bu hafta size yardımcı olabilir. Zarar vermemek için ani kararlar almamanız önerilir.

Üretken alanı keşfetmekle ilgileniyorsanız, bu hafta boyunca daha fazla ilham alabilirsiniz. İş arkadaşlarınız sizi destekleyecek gibi görünüyor. Bu hafta akrabalarınızla dini bir yeri ziyaret edebilirsiniz. Eğer bir sporcuysanız veya bir sanatçıysanız, bu hafta boyunca yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergilemek için birçok fırsat bulabilirsiniz.

Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri | 26 Ağustos - 1 Eylül

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu 26 Ağustos - 1 Eylül haftalık yorum ve beklentiler

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

Aşırı duyarlılığınız nedeniyle, bu hafta boyunca huzursuz hissedebilirsiniz. Duygusal olandan daha pratik bir yaklaşımın olması yardımcı olacaktır. Stres nedeniyle, sağlığınız da zarar görebilir. Haftanın ortasında, kendinizden emin bir şekilde kesin kararlar alabilirsiniz.

Babanızdan ve diğer aile üyelerinizden bazı faydalar sağlayabilirsiniz. Toplumdaki itibarınız da artabilir. Dini arayışlara eğilimli olabilirsiniz. Kişisel ve mesleki yaşamınız için bu hafta uygun olabilir. Eşinizle ilişkiniz gelişir ve gerekli tüm desteği alabilirsiniz. Bu hafta boyunca çalışmanızın her alanında başarılı olmanız muhtemeldir.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta toplumdaki itibarınız artabilir. Ancak, kişisel cephede, ailenizdeki yaşlılarla ilgili küçük sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Sakin kalmanız gerektiğine emin olun. Bir eğitim veya seyahat işiniz varsa, bu hafta sizin lehinize gelişebilir. Bu hafta hayırseverliğe de eğilimli olabilirsiniz.

Düşüncelerinizde olumsuz olmaya devam ederseniz, bunun yaşamınız üzerinde uzun süreli olumsuz bir etkisi olabilir. İş yerinde bilgi edinme ve aynı prensipleri uygulamanız muhtemeldir. Bu hafta karar almakta zorlanabilirsiniz. Ancak, çok çalışmaya ve tam bir coşku ve üretkenlikle çalışmaya devam edebilirsiniz. Yeni bir girişim başlatmak istemeniz durumunda bu haftanın başlangıcı olumlu olabilir.

Balık Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta boyunca, yolunuza çıkan tüm fırsatları yakalamanız muhtemeldir ve bunları uygulamak size başarı sağlayabilir. Çalışmanızın sonucundan memnun kalabilirsiniz. Teknoloji sektöründe çalışanları, bu hafta gülen gözler bekleyebilir. Hayatınızın tüm yönlerine önem verirsiniz.

Toplumdaki itibarınızın artması muhtemeldir. Çalışmalarınız açısından, bu hafta çok üretken olabilirsiniz. Daha iyi bir sonuçlar için yeni teknolojiyi ve ileri yöntemleri benimsemeniz önerilir. Kişisel açıdan, yaklaşımınızda daha esnek olmaya başlayabilir ve agresif olmaktan kaçınabilirsiniz. Sonuç olarak bu hafta içinde ilişkileriniz daha iyi hale gelebilir.

25 Ağu 2019 - 20:01 - Burç Yorumları

Muhabir  Süreyya Karabulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.