Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 6 - 12 Eylül

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 6 - 12 Eylül tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 6 - 12 Eylül tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 6 - 12 Eylül tarihlerinde burçların haftalık aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevdiklerinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık burç yorumları | 6 - 12 Eylül

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 6 - 12 Eylül tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Koç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizin için ortalamada kalabilir. Bu hafta aşk ve ilişkilerde bazı zorluklar öngörülebilir. Eşinizle olan sevginizi ve romantizminizi canlandırmak için bir gezi planlayabilirsiniz. Gizli ilişkiler olasılığı da vardır.

Sağlığınızla ilgili bazı planlanmamış finansal harcamalar bu hafta size gelebilir. Kolay kredi onayı almanız muhtemeldir. Kayınvalidenizle küçük bir buluşma ve aile üyelerine hediyeler almak da harcamalarınıza katkıda bulunabilir.

İşyerinde katı bir günlük rutini sürdürmeniz gerekebilir. İşinizi öncelikli olarak planlamak, önemli işleri kaçırmamanıza yardımcı olabilir. Bulunduğunuz yerden veya başka bir ülkeden çok uzakta olan bir iş anlaşması başarılı olabilir. Öğrencilerin bu hafta çalışmalarıyla ilgili bazı zorluklarla karşılaşmaları muhtemeldir.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, iş planınıza hazır olmanız tavsiye edilir. İstenilen sonuçları elde etmek için planlı bir günlük rutine bağlı kalmanız gerekebilir. Çalışma ortamınızdaki değişiklikler iş yükünde de değişiklikler getirebilir. Bu stres seviyenizi artırabilir. İşyerinde tartışmalara girmekten ve agresif olmaktan kaçınmanız önerilir. Üst düzey otoriteden istediğiniz yardımı almanız muhtemeldir. İşinizle veya işteki bir projeyle ilgili yasal konularda da başarı bulabilirsiniz.

Eşinizle yapacağınız bir gezinti, onlarla kaliteli zaman geçirmenize ve ilişkinizi kurtarmanıza yardımcı olabilir, çünkü bazı yanlış iletişimler ikiniz arasında gerginlik yaratabilir. Bu nedenle, onlarla iletişim kurarken dikkatli olmanız önerilir.

Finans konusunda da bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Uzun süredir devam eden bazı konulardan dolayı masraf çıkma ihtimali var. Bununla birlikte, kolay kredi onayı alabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları | 6 - 12 Eylül

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu için 6 - 12 Eylül tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, özellikle iş cephesinde size bazı yeni deneyimler sunabilir. Size bazı iyi fırsatlar, hatta bazı denizaşırı roller getirebilir. Yabancı bir şirketten iş teklifi alabilirsiniz ve hemen transferi bekleyebilirler. Bunun için şimdiden hazırlıklı olmanız muhtemeldir. Bu aynı zamanda finansal durumunuzu iyileştirmenize de yardımcı olabilir. İş ve serbest meslek sahibi olanlar için bu ortalama bir hafta olabilir.

Öğrenciler, geçmişte daha iyi puanlar almalarına yardımcı olan yakın arkadaşlarından veya aile üyelerinden bazı önemli koçluk alabilirler. Önünüze bir sınav gelebilir ve buna hazırlıklı olmanız önerilir. Çabalarınızın bu hafta ödüllendirilmesi muhtemeldir ve sizi başarılı bir gelişmeler bekleyebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta muhtemelen size ilerleme için bazı iyi fırsatlar sunacak. Gezegensel faktörlerin sizin için elverişli kalması muhtemeldir. Size iş kolaylığı ve iyi şanslar getirebilir. Zorluklar uzun sürmeyebilir ve iş yerinizde biraz dinlenme ve gelişmek için vakit bulmanız olasıdır.

Adım adım ilerlemek için sabır, sebat, karmaşık ayrıntılara dikkat ve titizlik gibi niteliklere sahip olmanız muhtemeldir. Daha sıkı ve objektif çalışabilirsiniz, bu da mali durumunuzda bir iyileşmeye yol açabilir. Servetinizdeki gelişmeler de kartlarda olabilir. Daha fazla kazanmak için fırsatlar elde edebilirsiniz.

Aşk hayatınızın tadını çıkarmanız için size mükemmel fırsatlar sunulabilir. Ayrıca yeni şeyler incelemek ve bilginizi genişletmek için fırsatlar elde edebilirsiniz. Tüm bu olumlu gelişmeler muhtemelen moralinizi yükseltecektir. Sağlıklı bir yaşam tarzı üretkenliğinizi artırabilir ve sağlığınızı dengeleyebilir.

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, gezegenlerin etkisinin moralinizi yükseltmesi muhtemeldir. Yenilenmiş bir güven ve yeniden kazanılan motivasyon ile yaşamda ilerleyebilirsiniz. Ancak, yavaş ilerlemeniz ve herhangi bir karar vermeden önce kendinize düşünmek için biraz zaman vermeniz önerilir.

Profesyonellerin kendileri için bir program yapmaları ve buna göre çalışmaları gerekebilir. Yeni bir şeye başlarken aceleci kararlar vermekten kaçınmanız tavsiye edilir. Herhangi bir gecikme veya zorluğun üstesinden gelmek için sorunlarınızı akıllıca yönetmeniz olasıdır.

Ancak özel hayatınızda ve ilişkinizde bazı sorunlar aksamalara neden olabilir. Partnerinizle konuşmanız ve makul olmanız tavsiye edilir. Evli çiftler de partnerleriyle biraz huzursuzluk yaşayabilir ve anlaşmazlıklar partnerinizin kayıtsız kalmasına neden olabilir. Bu sizi duygusal olarak sıkıştırabilir.

Finansal olarak, yıldızlar bu hafta size yardımcı olabilir. Öğrenciler dikkat dağınıklığı nedeniyle çalışmalara odaklanmakta zorlanabilirler. Bununla birlikte, zamanla kademeli olarak iyileşmesi muhtemeldir. Bağışıklık sisteminiz zayıf olabileceğinden sağlığınıza ekstra özen göstermeniz önerilir.

Başak Burcu Haftalık Yorum

Artan rekabet ve sert direnişin ortasında, bu hafta sizi bekleyen bazı iyi fırsatlar olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için kararlı adımlar atmanıza yardımcı olabilir.

Tek tavsiye, inançlı olmak ve özveriyle çalışmaya devam etmek olacaktır. Bunun, bazı mükemmel kazanç fırsatları bulmanıza ve ilerleme hızını artırmanıza yardımcı olması muhtemeldir. Uzun süredir bekleyen bazı projelere çok dikkat etmeniz gerekebilir.

Bu hafta muhtemelen aşk prospektüsünüzü güçlendirecektir. Sevdiğinizle harika anlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca öğrenciler için iyi bir hafta olabilir. Gezegenler muhtemelen yeni şeyleri araştırmayı tercih eder. İstenen sonuçları elde etmek için çalışmalara maksimum düzeyde odaklanmanız önerilir. Bu hafta enerji seviyenizi daha iyi korumanız muhtemeldir.

Haftalık burç yorumları | 6 - 12 Eylül

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 6 - 12 Eylül tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta kendinizi geliştirmeye daha fazla dikkat etmeniz muhtemeldir. Arkadaşlarınız ve aileniz de bu konuda size destek olabilirler. Sorunlarla güvenle yüzleşme beceriniz, bazı zorlu durumlarla sakin bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Başkalarına karşı duygularınızı kontrol etmeniz önerilir. Ayrıca kendinizi hedeflerinize doğru yönlendirilmiş ve amansız bulabilirsiniz. Bazen bu özelliğiniz sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de çıldırtabilir. Dolaylı deneyimlere katılma isteği sizi hüsrana uğratabilir.

Güçlü motivasyonları olan kadınların, olumsuz durumlarla mücadele etmek için dayanıklılık ve enerji bulmaları muhtemeldir. Bu hafta aynı zamanda geçmişteki sıkı çalışmanızın ödüllerini de getirebilir. Zihinsel hazırlık ve en iyisini elde etme güveni, enerji seviyenizi artırabilir.

Bu hafta kariyerinizi ciddiye almanız gerekebilir. Duraklatılmış projeleri canlandırmak için biraz egzersiz yapmanız da gerekebilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizin için ortalama sonuçlar getirebilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz önerilir. Bastırılmış öfke ve kin biçimindeki duygularınız sağlığınızın en büyük düşmanı olabilir ve sizi psikolojik olarak da rahatsız edebilir. Bu hafta öfkenizi kaybetmemeniz ve soğukkanlı bir yaklaşım sergilemeniz önerilir.

İş arkadaşlarınızın hedeflerinize ulaşmanız için size bir yardımdan fazlasını sunması muhtemeldir. Bitmemiş projelere yol açabilecek bir rutine girmekten kaçınmak için analitik düşüncenizi etkili bir şekilde kullanmanız gerekebilir.

Etrafınızdaki insanlarla akıl ve anlayışla iletişim kurmanız önerilir. Evli çiftler birbirleriyle güzel anlar yaşayabilir ve bu ikinizi de aydınlatabilir. Kartlarda kısa bir yolculuk olabilir, bu daha sonra uluslararası bir seyahate de yol açabilir. Yapılan masrafı haklı çıkarmak için seyahat için net bir gündemin olması tavsiye edilir.

Yay Burcu Haftalık Yorum

İnsanlar yanlışlıkla yapmış olabileceğiniz hatalar için sizi affedebileceğinden ötürü, bu hafta rahatlamış hissedebilirsiniz. Bu muhtemelen servetinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

Ufak tefek sorunları gereğinden fazla analiz etmek ve eleştirmek sizi sadece çocuklarınızdan uzaklaştıracaktır. Bir ebeveyn olarak, onlardan en iyisini isteyebilirsiniz, ancak bazen aşırı dozda herhangi bir şey, siz ve çocuklarınız arasında kopukluk ile sonuçlanabilir.

Çocuklarınızın akademik performanslarından endişe ediyorsanız, bu hafta muhtemelen biraz rahatlama getirecektir. Yeteneklerinin ve katıksız dayanıklılıklarının birleşimi onları başarılı kılacağından, belirli kariyer seçimleri hakkında endişelenmemeniz de tavsiye edilir. Kişisel olarak, bu hafta karşılaşabileceğiniz fırsatların da ödüllendirici ve yükseltici olması muhtemeldir.

Haftalık burç yorumları | 6 - 12 Eylül

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu için 6 - 12 Eylül tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta bazı zorlukları beraberinde getirebilir. Sonuçlar pek iç açıcı olmayacağından ötürü, kariyer değiştirmek için doğru zaman olmayabilir. Girişimcilerin, gezegenlerin olumsuz geçişi nedeniyle istenen sonuçları elde etmesi de olası değildir. İşlerini büyütmeyi dört gözle bekleyen iş adamları, planlarını bir süre ertelemek zorunda kalabilirler.

Ancak, bu hafta işyerinizde değerinizi kanıtlayabilirsiniz. Güveninizi ve cesaretinizi korumanız gerekebilir. Sıkı çalışmayla, eylem planlarınızı başarıyla yürütmeniz olasıdır. Negatif kişiliklerden stratejik bir mesafe tutturmanız tavsiye edilir. Ofisteki herkesle samimi ilişkiler kurmanız ve ofis siyasetine girmekten kaçınmanız gerekebilir.

Ayrıca bekleyen ödevleri ve görevleri bitirmek için iyi bir zaman olabilir. Piyasadaki istikrarsızlığı okuyabileceğiniz için, bu hafta muhtemelen hisse satın almak veya satmak için iyi bir zaman olabilir. Mali durumunuzda sizi daha iyi yaşam standartlarına götürebilecek kademeli bir artış yaşamanız muhtemeldir.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, işinizle ilgili bekleyen tüm görevleri temizlemeniz için iyi bir hafta olabilir. İş planlarındaki bazı değişikliklerin size planlanmamış bazı finansal harcamalar getirmesi de muhtemeldir. Yürütmeden önce planlarınızı analiz etmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta din hakkında daha fazla bilgi edinme eğiliminde olabilirsiniz. Büyükleriniz ve babanız ile bazı zorluklarla karşılaşmanız muhtemeldir. Aile üyelerinizle gereksiz tartışmalardan kaçınmanız gerektiğini düşünüyoruz.

Eşinizden maddi yardım alabilirsiniz. İş yerinizde istenen sonuçlar için şansınıza güvenmemeniz tavsiye edilir. Bunun yerine, disiplini takip etmeniz ve zamanlamaları zamanında takip etmeniz gerekebilir. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmanız gerekebilir.

Kolayca geri veremeyeceğiniz için arkadaşlarınızdan herhangi bir arazi veya mali yardım almamanız tavsiye edilir. Bu aynı zamanda bir mülke yatırım yapmak için iyi bir zaman olmayabilir. Planlanmamış bir iş gezisi şansı var. Bazı planlanmamış harcamalar da yolunuza çıkabilir. Kartlarda aile veya kayınvalidelerle küçük bir buluşma olabilir.

Balık Burcu Haftalık Yorum

Yoğun bir hafta geçirmeniz olasıdır. İşyerinde yeni meslektaşlarınızla tanışabilirsiniz. Yasal konularda bazı zorluklar olabilir. Bu hafta vergi ile ilgili herhangi bir işlemin temizlenmesi tavsiye edilir.

Bir anda sağlıkla ilgili zorluklar sizi rahatsız edebilir. Olumsuz düşünceler, strese neden olabilecek ve sağlığınızı küçük sorunlarla etkileyebilecek gizli korkulardır.

Evliliğinizi güçlendirmek için eşinizle biraz kaliteli zaman geçirmeye çalışmanız tavsiye edilir. Eşinizle herhangi bir gereksiz tartışmanın da stres düzeyini artırması muhtemeldir. Yanlış kişilerden ve olumsuz düşüncelerden kaçınmanız tavsiye edilir, çünkü yanlış şirkete ve hatta bağımlılığa kapılma şansınız vardır.

Araştırma çalışmasında bulunan öğrencilerin başarı yakalamaları olasıdır. Çalışmalarınıza odaklanmanız ve gereksiz faaliyetlerle zaman kaybetmemeniz tavsiye edilir. Kendi kendine çalışma bu hafta sizin için faydalı olabilir.

08 Eyl 2021 - 06:11 - Burç Yorumları

Muhabir  Süreyya Karabulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.