Gıda Hattı

Astroloji Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – Para | 21 Nisan 2019

20 Nisan 2019, 22:57
Paylaş

Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla'dan 21 Nisan pazar günlük burç yorumları. İşte bugün burcunuz ve aşk, sağlık, para durumları.

 

21 Nisan Günlük Burç Yorumları | Aşk, Sağlık, Para 

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için neler var? 21 Nisan 2019 Pazar  burç yorumları.

Koç Burcu Günlük Yorumu  

Koç Burcu Günlük Yorumu

Eğer medya sektöründe çalışıyorsanız, başarıyı tam onikiden vurabilirsiniz. İşte tüm gözler sizin üzerinizdeyken, yeteneklerini sergilemek için size altın fırsat. Becerileriniz ve yeteneğiniz onaylanacak ve kısa vadeli hedefler birer birer gerçekleşecektir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu  

Günlük Burç Yorumları

Bir süredir aklınızdan geçen samimi bir konuşma gerçekleştireceksiniz. Beklemedeki işler, tamamlanabilir. Kutsal yerleri ziyaret etmeye ya da manevi bir yolculuğa çıkmaya istekli olabilirsiniz. İstenmeyen sonuçlardan kaçınmak için akıllıca kararlar almanızı öneririz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu  

İkizler Burcu Günlük Yorumu  

Bugün rutin çalışmalarınızdan kurtulacaksınız ve günü aileniz, arkadaşlarınızla eğlenerek geçireceksiniz. Akşam yemeği ya da sevdiklerinizle birlikte piknik yapmak için güzel bir gün olabilir. Ayrıca aklınızdaki özel kişiye, teklifte bulunmadan önce birkaç gün beklemenizi öneririz.

Günlük Burç Yorumları | Aşk, Sağlık, Para

Yengeç Burcu, Aslan burcu, Başak Burcu günlük yorumu. İşte 21 Nisan 2019 Pazar tüm burçların yorumu.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu  

Günlük Burç Yorumları

Bugün genel anlamda, insanları etkileme yeteneğinizden yararlanabilirsiniz. İş yerinde, iletişim kurma gücünüz çok takdir edilebilir. Günün ilerleyen saatlerinde sosyal aktivitelerden keyif alabilirsiniz. Meditasyon, akşamları gerginliğinizi hafifletmenize yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 

Etrafınızdaki tüm negatif enerjileri silmenin zamanı geldi. Bugün hayatınızın yalnızca olumlu yönlerini besleyeceksiniz. Ancak, aşk hayatında dürüst olmalısınız. Eşinizle bazı meseleler hakkında görüşmeyi artık ertelememelisiniz. Günün pozitif enerjisi, burada da devreye girecektir ve muhtemelen aynu dili konuşmaya başlayacaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumu  

Dokunduğunuz herşey adeta altına dönüşüyor. Zayıf beklentilerin olduğu işler, harika sonuçlar doğuruyor. Gerektiği yerde ince ayarını yaparsanız tam bir servet sahibi olabilirsiniz. İyi haberler sizi bekliyor.

Günlük Burç Yorumları | Aşk, Sağlık, Para

İşte Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu  günlük burç  yorumları 21 Nisan 2019 Pazar

Terazi Burcu Günlük Yorumu  

Sıkı çalışmalarınız bugün meyve verebilir. Bu durum, her iş yeri sahibi olanlar için geçerli olacaktır. Çalışan profesyoneller için ise, üst düzey yetkililerinizin zor işleri yerine getirdiğiniz ve onları tatmin edici bir şekilde tamamladığınız bir gün olabilir. Bugün tartışmalardan kaçınmanızı öneririz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu  

Günlük Burç Yorumları

Ailenize, arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza azami dikkat göstermeniz gerekiyor. Akademik cephede, çocuklar sınavlarda olağanüstü iyi performanslar göstereceklerdir. Arazi ve eve, para yatırım yapma ihtimaliniz yüksek. Akşamları sıcak bir sütlü kahve için yeterince vakit bulabileceksiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu 

Bugün doğuştan gelen yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz ve bu durum için büyük alkış toplayabilirsiniz. Patronunuz sizi bir şahin gibi kısık gözlerle takip ediyor. Neler yapabileceğini, uzaktan izliyor. Gitmeye kalkışırsanız, her an sizi kapabilir.

Günlük Burç Yorumları | Aşk, Sağlık, Para

İşte Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu yorumları (21 Nisan 2019 Pazar)

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 

Günlük Burç Yorumları

Sabır sizin anahtarınızdır. Sabrınız ve ilginiz, kendinizi başkalarının yerine koymanıza ve problemlerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Eğer bir öğrenciyseniz veya kendinizi bir kursa kaydettirmeyi planlıyorsanız, bugün sizin tam zamanı olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu  

Kova Burcu Günlük Yorumu

Takvimde bu tarihi işaretleyin, çünkü hayatınızdaki en önemli gün olabilir. İyi şanslar gün boyu sizi takip edebilir. Sıkı çalışmalarınızın sonucunu bugün çok önemli bir ödül ile taçlandırabilirsiniz. İyi günlerin tadını çıkarın, çünkü her gün bu şansı bulamayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu 

Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün sizin için son derece rekabetçi ve zorlu bir gün olabilir. Çalışanlarınıza, işlerinde hata yapma şansı doğurmamak için, görevlerini nasıl yerine getirecekleri konusunda son derece dikkatli olmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde işe bir mola verip kaçamak yapabilirsiniz.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.