Gıda Hattı

Astroloji Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – Para | 14 Nisan 2019

13 Nisan 2019, 22:18
Paylaş

Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla'dan 14 Nisan 2019 Pazar günlük burç yorumları. İşte bugün burcunuz ve aşk, sağlık, para durumları.

İşte Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu özellikleri. Burçların grupları. Diğer Burçlar ve tarihler? Ayrıca tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri Hindistan'la eş zamanlı  aylık burç yorumları  

Günlük Burç Yorumları | Aşk, Sağlık, Para | 14 Nisan

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için neler var? 14 Nisan 2019 Pazar burç yorumları.

Koç Burcu Günlük Yorumu  

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün bolca çalıştığınız günlerden bir gün olabilir. Haftasonu için, uzun zamandır istediğiniz, oturduğunuz yere çok yakın tarihi yerleri ziyaret planları yapabilirsiniz. Burnunuzun dibinde birçok gezilecek yer olduğu halde bu zamana kalması manidar. Çalışmaktan vakit mi bulamıyorsunuz yoksa çalışma haricinde dinlenmeyi mi tercih ediyorsunuz?

Boğa Burcu Günlük Yorumu  

Günlük Burç Yorumları

Bugün aklınızda iş meselelerinden çok ailevi meseleler ön planda olabilir. Eve erken dönebilir ve aile içi meselelerinizle iç meseleleri tartışmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Bunu muhtemelen eğlence ve kahkaha dolu bir akşam izleyecektir. Bütün günü evinize ve ailenize ayıracaksınız ve başka şeyler yapmaya meyilli olmayacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumu  

İkizler Burcu Günlük Yorumu  

Bugün aile üyeleriniz sizden çok fazla talepte bulunabilir. Tüm ihtiyaç ve isteklerini yerine getirememenizden dolayı kendinize kızabilirsiniz. Beklenmeyen giderler de beliriverebilir. Harcamalarınızı kontrol altına almanız gerekiyor. Yoksa aile üyelerini susturamayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları | Aşk, Sağlık, Para | 14 Nisan

Yengeç Burcu, Aslan burcu, Başak Burcu günlük yorumu. İşte 14 Nisan 2019 Pazar tüm burçların günlük yorumu.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu  

Günlük Burç Yorumları

Bugün öksürük ve soğuk algınlığı gibi küçük rahatsızlıklar yaşanabilir. Bu nedenle soğuk içeceklerden uzak durmalısınız. Sağlığınıza pek önem göstermiyordunuz ancak bundan sonra dikkat etmeniz gerekebilir. Ayrıca insanlar yardımsever doğanıza hayran kalıyorlar. Bu ateşi hiç söndürmemeye dikkat edin!

Aslan Burcu Günlük Yorumu 

Bugün aile üyelerinizle tartışmalarınız olabilir. Sizin için çok umut verici bir gün olmadığından, bugün için ağır bir tutum benimsemeniz gerekiyor. Aksi takdirde hiçbir şey sizin lehinize gelişmeyebilir. Ayrıca işlerin yoluna girmesi için normalden daha fazla çalışmanız gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumu  

Bugün çok hırslı ve vicdanlı bir ruh hali içinde olacaksınız. Eylemleriniz, kelimelerden daha yüksek sesle konuşacak. Dikkatli planlama ve dikkatli uygulama ile hızınızı iyi ayarlayın. Patronunuzdan ve meslektaşlarınızdan gelen çalışmalarınız için büyük bir takdir ve saygı görebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları | Aşk, Sağlık, Para | 14 Nisan

İşte Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu  günlük yorumları -  14 Nisan 2019 Pazar burç yorumları.  

Terazi Burcu Günlük Yorumu  

Son zamanlarda, yakın arkadaşlarından birinin sağlığıyla ilgili çok endişe duyabilirsiniz. Bugünü arkadaşınızla zaman geçirerek, korkularınızı yatıştırın. İş bekleyebilir, arkadaşlık beklemez. Bugün gerçek bir arkadaş olduğunuzu kendinize gösterin!

Akrep Burcu Günlük Yorumu  

Günlük Burç Yorumları

Süper kahraman kostümünüzü giyin, çünkü evinizi dengeleme konusunda buna ihtiyacınız olabilir. Kardeş-kardeş tartışması ya da karı-koca kavgasının içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu ikililer arasındaki tartışmaları çözmek için deneyim lazım. Dikkat edin; bir anda suçlu siz olmayın!

Yay Burcu Günlük Yorumu 

Bugün şansınız, cebinizde geziyorsunuz sanki. Ne yaparsanız yapın en güzeli olacaktır. Başınızda sizi yönlendiren bir lider olabilir. Size talimatları verecek ve size rehberlik edecek. Şansınla beraber sen, liderleri de motive ediyorsunuz. Sonuçta günün sonunda mutlu bir akşam sizi bekliyor olabilir.

Günlük Burç Yorumları | Aşk, Sağlık, Para | 14 Nisan

İşte Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu  14 Nisan 2019 Pazar tüm burç yorumları. 

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 

Günlük Burç Yorumları

Duygularını yüreğinde tutuyordun ve bir süre sonra seni boğmaya başladılar. Böyle rahatsız edici bir durum, mantıklı akıl yürütme gücünüzü engelleyebilir ve kapana kısılmış hissetmenize neden olabilir. Ancak bu da geçecektir. Negatif bölgeden kolayca çıkacak ve yakın zamanda doğru yolu bulacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu  

Kova Burcu Günlük Yorumu

Kişiliğinizin duygusal ve rasyonel tarafı arasında bir denge kurabileceksiniz. İşinizi zevk ile yapıyorsunuz. Kişisel yaşamınız ile profesyonel yaşamınızı başarıyla dengeleyebiliyorsunuz. Finansal olarak önemli bir sorun olmayacaktır. Ancak ihmal ettiğiniz konular sonradan canınızı sıkabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu 

Balık Burcu Günlük Yorumu

Çok sıcak bir davet nedeniyle uzak bir yere veya yabancı bir ülkeye seyahat edebilirsiniz. Yabancı bir ülkede yaşayan bazı eski dostlar veya akrabalarınız sizinle temasa geçecek ve bugün sizi çok memnun edecekler. Ayrıca bugün bazı uzmanlık çalışmaları veya iş için de yurtdışına gidilebilir.

Astrolog Bejan Daruwalla’nın tüm dünyaya sunduğu online hizmetler

  • Numoroloji
  • Kariyer belirleme
  • El falı okuma
  • İlişki Problemleri Çözümleri
  • Şanslı günleri ve renkleri belirleme
  • Çakra açma
  • Arkadaşlık Tavsiyeleri
  • Aşk Tavsiyeleri
  • Kişiselleştirilmiş Tahminler

Astrolog Bejan Daruwalla’ya sorun

 

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.