AramaArama
Gıda Hattı

Astroloji Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 9 Eylül 2021

9 Eylül 2021, 09:02
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 9 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları. İşte tüm burçlar için yorumlar ve beklentiler. Ayrıca haftalık burç yorumları için tıklayınız.

Günlük Burç Yorumları | 9 Eylül 2021

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için yorumlar

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün kendinizi kaybolmuş ve tamamen depresyonda hissedebilirsiniz. Bunun maneviyata yönelmenizi sağlayacağını düşünüyoruz. Meditasyona daha çok zaman ayıracak ve bol bol dua edeceksiniz. Olumsuz koşullara rağmen, önemli miktarda ilerleme kaydedeceğinizi düşünüyoruz.

 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Şans, cebinizde bulunan dört yapraklı bir yoncadır. Bugün eğitimle ilgili konularda uzun zamandır arzu ettiğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Belki de rekabetçi bir sınavın olumlu bir sonucu olarak esneklik gücünüze ve orantı duygunuza gururla gülümseyebilirsiniz.

 

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Aşık olma yolunda ilerliyorsunuz. Ebeveynleriniz veya çocuklarınız, size finansal veya başka bir şekilde önemli kazançlar sağlayabilir. İş yerinde birkaç değişiklik yapmak isteyebilirsiniz, muhtemelen yeni bir iş stratejisi geliştirebilirsiniz. Tüm yeni fikirleri açık olacağınızı düşünüyoruz.

 

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Maddi olarak bugün biraz sıkıntılı olabilirsiniz. Faturaların, vergilerin ve kredilerin ödenmesi günün büyük bir bölümünde sizi meşgul edebilir. Talepleri karşılamak için borç para almayı bile düşünebilirsiniz. Ancak, bekleyen ödemelerinizden birini almanız muhtemeldir ve bu, sizi kurtarmaya yetecektir. Cesur bir ticari manevranın da zengin getiriler sağlayabileceğini düşünüyoruz.

Günlük Burç Yorumları | 9 Eylül 2021

Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu ve Akrep Burcu için yorumlar

 

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün size öğüt veren yaşlılarınızın söylediklerini aklınızda tutmanızı ve emeğinizin meyvelerini dert etmeden görevlerinizi yerine getirmeye devam etmenizi tavsiye ediyoruz. Bugün üstlendiğiniz her şeyi bitirmek için biraz daha çaba gösterin. Sabır meyvesini verir ve her zaman tatlıdır. Ayrıca herkesin kolayken yapabileceğini, ancak çok azının baskıyı kaldırabileceğini hatırlatırız. Öyleyse, seçiminizi yapın!

 

Başak Burcu Günlük Yorumu

Din ve maneviyat konuları bugün ön plana çıkabilir. Seçtiğiniz alanda başarılı olmak için kendinizi tek fikirli bir arayışa bırakın ve becerilerinizden ve doğal yeteneklerinizden en iyi şekilde yararlanın. İlişki meseleleri sizin duygusallıktan çok eleştirel ve analitik düşünme becerinizi öne çıkarabilir.

 

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Zaman ilerliyor, ancak hızlı ve samimi çabalarınız sayesinde yarışta sizi pek geçemeyebilir. Bugün, bir mükemmellik örneği olacaksınız. Bununla birlikte tehlike çanları çalıyor: üzgün olmaktan çok güvende olmak her zaman işe yarar. Herhangi bir sözleşme veya kağıt imzalamadan önce gözlerinizi dört açın ve küçük puntolu baskılara dikkat edin. Resmin tamamını gördüğünüzde şaşırabilirsiniz!

 

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün hayattan önemli bir ders almanız muhtemeldir. Kin ve kıskançlığın sadece düşmanlık doğurduğunu unutmayın. Sizi daha insancıl ve ulaşılabilir kılmak için bazı gerçeklikleri göstermenizi öneriyoruz. Herkes kartlarını açık oynarsa çok daha anlaşılır bir dil konuşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları | 9 Eylül 2021

Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu için yorumlar

Yay Burcu Günlük Yorumu

Bugün, müşteriler ve tedarikçilerle toplantılar düzenlemek, zamanınızın çoğunu tüketebilir. Sabrınız, insanlar tarafından sunulan öneri ve görüşleri dinlemenizi sağlayacaktır. Bununla birlikte, tüm bunların sonucu olarak en elverişli ve üretken gününüz sizi bekliyor olacaktır.

 

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Doğası gereği her zaman cömert oldunuz, ancak yardımsever tavrınız size hiçbir fayda sağlamayacaktır. İnsanlar, neredeyse bariz bir şekilde sizden faydalanmaya çalışabilir ancak ilk defa kurnaz ve amansız olmanız, o kan emici insanlardan uzak durmanıza yardımcı olacaktır. Önce siniriniz bozulsa da gün ilerledikçe şükretmesi gerekenin kendiniz olduğunuzu fark edebilirsiniz.

 

Kova Burcu Günlük Yorumu

Bugün çok çalışıyor ve daha çok parti yapıyorsunuz! Sabah, planlarınızı uygulamak için elinizden gelenin en iyisini yaparken, işyerinde terlediğinizi hissedebilirsiniz. Akşam üzeri en güzel kıyafetlerinizi giyecek ve sevdiğinizle gala zamanı geçirmeye hazırlanacaksınız. Ne kadar sevgi verirseniz o kadar ilgi alacağınızın farkına varabilirsiniz.

 

Balık Burcu Günlük Yorumu

Sizin için bugün tamamen iş ön planda olabilir ve oyun asla olmayabilir. Yine de bu bekleyen projelerinizi bitirmek ve teslim tarihlerinizi karşılamak için ekstra çaba sarf etmenizi engellemez. Ancak önemli değil; Balık'tan başka kim zevk eksikliğinden yakınmadan acıyı kayıtsız bir şekilde ele alır ki?

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.