AramaArama
Gıda Hattı

Astroloji Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 7 Eylül 2021

7 Eylül 2021, 08:51
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 7 Eylül 2021 Salı Günlük Burç Yorumları. İşte tüm burçlar için yorumlar ve beklentiler. Ayrıca haftalık burç yorumları için tıklayınız.

Günlük Burç Yorumları | 7 Eylül 2021

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için yorumlar

Koç Burcu Günlük Yorumu

Çocuklarınız varsa, muhtemelen bugün onları şımartabilirsiniz. Ne de olsa böyle günler için çok çalışıyorsunuz. Ayrıca bekleyen ödevleri de tamamlamanız muhtemeldir ve tıp meslekleri ve kamu hizmetlerinde çalışanlar için çok verimli bir gün olacağını düşünüyoruz.

 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün aile meselelerinde hüsrana uğramış ve mahsur kalmış hissedebilirsiniz. Sıcaklığınızı gösterin ve geçmişteki hataları telafi etmeye özen gösterin. Eşiniz destekleyici olacak ve zihinsel sakinliğinizi yeniden kazanmanız için size yardım eli uzatacaktır. Samimiyetle karşılık verin ve hayatın akışına devam edin.

 

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün özel biriyle güçlü bir duygusal bağın kurulabileceğini tahmin ediyoruz. Böylece günün büyük bir bölümünde mutlu ve huzurlu kalabilirsiniz. Yine de, bazı küçük sorunlar günün ilerleyen saatlerinde mutlu ruh halinizi bozabilir. Pozitif bir yaklaşımla gerginliği dağıtın.

 

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün bu materyalist dünyada her şeyin dış görünüşüne göre değerlendirildiğini ve fark edilmeyenlerin hiçbir şey ifade etmediğini düşünebilirsiniz. Görülmek için çok çalışacak ve dikkat çekmek için can atacaksınız. Yakınlarınız, çiçeklerin en güzeli bile büzüştüğü için bu görüşün size yalnızca keder getireceğini ve görünüşünüzün size bir noktadan sonra yardımcı olmayacağını anlatsa da, onların tavsiyesine uymanız olası değildir. Bununla birlikte, dış görünümün avantajları olduğu inkar edilemez!

Günlük Burç Yorumları | 7 Eylül 2021

Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu ve Akrep Burcu için yorumlar

 

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün iç huzuru aradığınızı fark edebilirsiniz. Bu yüzden bugün dudaklarınızda küçük bir dua ile uyanın. Biraz huzur için muhtaç birine yardımcı olun. Diğer alternatif ise kendi imkanlarınız ile küçük bir dernek açmak olabilir. Ayrıca meditasyon yoluyla ruhsal yönünüzle bağlantı kurun ve kendinizle barışı bulun.

 

Başak Burcu Günlük Yorumu

Merakınız egzotik yerlere gitmeniz ve yeni insanlarla tanışmanız için size ilham verebilir. Zenginleştirici deneyimler bugün coşkuyla içeri kapınızı çalabilir! Ama bekleyin, açmayın, çünkü başka bir maceraya daha başlayabilirsiniz. Ancak dikkat edin, sizin de boyunuzu aşabilir.

 

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugün iş veya eğlence amaçlı seyahat edebileceğinizi düşünüyoruz. Akıllıca çalışmanız için yoğun bir gün olabilir ve aile sorunlarınıza tamamen odaklanamayabilirsiniz. Şansınızı bugün borsada deneyin, çünkü sizin için faydalı olabilir. Belirli sorular veya sorunlar varsa, bunlar çeşitli becerileriniz ve geçmiş deneyimleriniz nedeniyle bugün çözülebilir. Bugün size mutluluk ve neşe dolu bir gün dileriz.

 

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bir şeyleri çok uzun süredir içinizde tutuyorsunuz ve bugün her şeyi dışarı atacağınız gün olabilir. Bu ezici baskı sağlığınızı etkileyebilir. Biraz rahatlamak için sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde içinizde ufak patlamalar yaşanabilir.

Günlük Burç Yorumları | 7 Eylül 2021

Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu için yorumlar

Yay Burcu Günlük Yorumu

Aynı anda birden fazla iş yapma becerisine sahip biri olarak, bugün her şeyi tek tek ele alabilirsiniz. İçgüdüler çoğu zaman olaylara hükmedecektir. Ve eylemlerinizi de yönetebilir. Ancak, gün ne kadar tuhaf olursa olsun, kendinizden emin benliğinize geri dönmeniz muhtemeldir.

 

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün kapınızı çalacak bir sorun olursa, koruyucu meleğiniz kurtarmaya gelecetir! İmkansız hedeflerin peşinden koşarak hayatını boşa harcayan birçok kişinin aksine, başarılarınızdan memnun kalacaksınız. Ancak bu, hiçbir şekilde hırslı olmadığınız anlamına gelmez. Tıpkı sizin gibi, hırslarınız da insanlar arasında huşu uyandırabilecek ölçülerde olabilir.

 

Kova Burcu Günlük Yorumu

Mevcut durumunuzdan tamamen mahzun hissettiğinizde maneviyatı arayabilirsiniz. Koşullarla cesurca mücadele etmenin bile manevi bir çaba gerektirdiğini düşünüyoruz. Bu zorlu zamanlar size zorluklar ve aksiliklerle akıllıca başa çıkma sabrını verecektir.

 

Balık Burcu Günlük Yorumu

Manevi ve dini çizginiz ön plana çıkabilir. Sorunlu ruhunuzu yatıştırmak için büyük olasılıkla bir ibadethaneyi ziyaret edebilirsiniz. Barış ve sakinlik arayışınızda meditatif tekniklere de başvurabileceğinizi düşünüyoruz. Dünya barışı istemek yerine daha kabul olacak düzlemlerde gezmenizi öneririz!

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.