AramaArama
Gıda Hattı

Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 7 Ağustos 2021

7 Ağustos 2021, 10:22
Paylaş
Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 7 Ağustos 2021

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları. İşte tüm burçlar için yorumlar ve beklentiler. Ayrıca haftalık burç yorumları için tıklayınız.

Günlük Burç Yorumları | 7 Ağustos 2021

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için yorumlar

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün tamamen nostaljik ve hüzünlü hissedebilirsiniz. İlişkilerinizi geliştirmek için kendi yolunuzdan çıkabilirsiniz. Size göre, bağlılığınız gelecek için bir yatırımdır. Sonuç, ömür boyu süren sevgi dolu bağlardır.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Finansal kazançların bugün kartlarda olduğunu tahmin ediyoruz. Denizaşırı bir arkadaşınızdan iyi haberler aldığınızda mutluluktan uçabilirsiniz. Çok sevdiğiniz birine ifade etmediğiniz duygularınız varsa, açılmak için harika bir gün. Akşamın neşe ve rahatlama vaat ettiğini düşünüyoruz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bazı kişisel eşyalarınız sizin için çok değerli. Bunları isteksizce başkalarıyla paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Hafif bir kıskançlık sancısını tetikleyebilir. Ancak, yalnızca çok kişisel bir şeyi koruyorsunuz, bu yüzden bunda yanlış bir şey yok.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün moraliniz yüksek olabilir. Bahçe işleri, yemek pişirme ve hatta çamaşır yıkama gibi ev işleri yapmak için uygun bir gün olabilir. Akşam iş, aşk zevklerinin gölgesinde kalabilir. Doya doya aşkınızı yaşayın.

Günlük Burç Yorumları | 7 Ağustos 2021

Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu ve Akrep Burcu için yorumlar

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün güç sizinle, en azından düzgün bir konuşmacı olmakla ilgilenen büyük gücün bir parçası olacağını düşünüyoruz. Öne çıkan ve sizi iyi durumda tutan ifade gücünüzdür. Şüpheye düştüğünüzde, insanlar ilham verici bir konuşma için size doğru yürüyecek ve eve memnun döneceklerdir.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugün uzun zamandır aralıksız çalışmalarınıza bir mola vermenin zamanı geldi. Sıradan olanı egzotik bir şeyle değiştirin. Özel sosyal toplantılara katılın ve genel anlamda sosyal olun. Gününüz rahatlatıcı bir geceye bağlanabilir.

 

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Ne yaparsanız yapın, bazı günler olmuyor. Bugün sizi etkileyen rastgele ruh hali değişimlerini göz önünde bulundurarak, 'Tehlikeli madde' işareti koymanız diğerlerinin yararınadır! Bu konuda önceden uyarılarak, düzensiz davranışlarınızla başa çıkabilmeniz gerekir. Sadece hiçbir şeyin zihinsel dengenizi etkileyemeyeceğini ve bunun sadece bir aşama olduğunu unutmayın. Gün boyunca sıkı sıkıya çalıştıktan sonra, akşamın ilerleyen saatlerinde rahatlamak ve kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün gün küçük, rahatsız edici sıkıntılarla dolu olabilir. İki yönlü bir strateji benimsemeniz gerekebilir. Bir – yaşam tarzınızı değiştirin ve iki – düzenli muayeneler için doktorunuzu ziyaret edin. Sağlığınıza bundan sonra gereken önemi vermenizi öneririz.

Günlük Burç Yorumları | 7 Ağustos 2021

Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu için yorumlar

Yay Burcu Günlük Yorumu

Bugün üstlendiğiniz görev ne olursa olsun bayrağı ele geçirmeye ve zafer şarkısını söylemeye hazır olun. Üstleriniz arasından, desteğinize ve motivasyonunuza ihtiyaç duyanlar olacaktır. Günün sonunda, en büyük kazancınız yüzünüzdeki gülümseme olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün edindiğiniz başarılar, hayatta sanki sadece başarılı olmak için doğmuş gibi hissetmenize neden olabilir. Evet, bugün ne yaparsanız yapın başarılı olacaksınız, bunun için çok çabalamasanız bile! Ancak en azından inisiyatif almanız ve ödüllerin sebepsiz yere gelmesini beklememeniz önemlidir. Arkadaşlarınız ve sosyalleştiğiniz kişiler, üstün kaliteniz ve güçlü kişiliğiniz için sizi övgü dolu sözlere boğabilirler.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Ruh haliniz bugün saat başı değişebilir! Doğal olarak, arkadaşlarınızı şaşkına çevirirebilirsiniz. Ancak öngörülemezlik, gereksiz risk aldığınız anlamına gelmez. Bekleyen tüm projeleri tamamlamanızı önerir ve çakalların adım atmaktan korktukları yerlere yalnızca aptalların koştuğunu unutmamanızı dileriz!

Balık Burcu Günlük Yorumu

Muhtemelen bu sabah sevdiğiniz biriyle konuşmak için yataktan fırladınız. Ve neden olmasın, ifade gücünüz bugün çok önemli kararların alınmasını sağlayabilir. Aynı zamanda en sinir olduğunuz kişi ile bile konuşacak ortak nokta bulabilirsiniz. Size bu uzlaşmanız için teşekkür etmeleri gerekir!

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.