AramaArama
Gıda Hattı

Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 31 Temmuz 2021

31 Temmuz 2021, 10:09
Paylaş
Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 31 Temmuz 2021

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 31 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları. İşte tüm burçlar için yorumlar ve beklentiler. Ayrıca haftalık burç yorumları için tıklayınız.

Günlük Burç Yorumları | 31 Temmuz 2021

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için yorumlar

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün nostalji ruh halinize renk katabilir ve bu durum, meslektaşlarınızın daha yumuşak tarafınızı gördüğü işyerindeki ilişkilerinize yansıyabilir. Harcamalarınızda çok dikkatli olabilirsiniz, birikimleriniz konusunda daha akıllı kararlar alabilirsiniz. Para konuları ile içli dışlı olanlar çok kar elde edebilirler. Muhasebeciler, bankacılar gibi.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Önceden belirli faaliyetler için harcadığınız zamanın beklendiği gibi sonuçlar vermeyebileceğini tahmin ediyoruz. Bugün seyahat etmekte isteksiz olabilirsiniz. Kendinizi daha fazla alan ve ifade özgürlüğü ararken bulabilirsiniz. Sevgilinizle el ele bir gezintinin günün en önemli olayı olabileceğini düşünüyoruz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün size yakın olanlarla ve belki de bir noktada hayatınıza bir dokunuş yapanlarla görüşme zamanı. Ayrıca eski dostlukları, eski hatıraları canlandırma ve nostaljiye dalmanın da tam zamanı! Bugün değerli bir tarihi eser satın almak isteyebilirsiniz ancak maddi gücünüz buna yetmeyebilir!

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün uzun zamandır çok istediğiniz bir şeye ulaşma ihtimaliniz yüksek. Bugün zafer anında çok duygusal olmanızın çok muhtemel olduğunu tahmin ediyoruz. Kibiriniz ve aşırı özgüveniniz sizi yoldan çıkarabilir. Zafer turunu tamamladığınızda duygusal dengenizi korusanız iyi olacaktır!

Günlük Burç Yorumları | 31 Temmuz 2021

Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu ve Akrep Burcu için yorumlar

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bazen kibirli ve çoğunlukla yaramaz çocuklarınızın 'tam olarak doğru' davranmalarını bekleyin. Çocuklar kuralları çiğnemeyi sevmezler, sadece biraz eğlenmek isterler. Akademik becerilerini ve performanslarını geliştirmek için özel sınıflar seçerken bunu aklınızda bulundurun. Teşvike dayalı bir sistem uygulamayı öğrenin ve çocuklarınıza ayak uydurmak için son teknoloji hakkında bilgi edinin.

 

Başak Burcu Günlük Yorumu

Başarıya giden uzun ve zorlu bir yola çıkacağınızı düşünüyoruz. Bazı zorlu işler, ilerlemenizde hayati roller oynayabilir. Umudunuzu kaybetmeyin, emekleriniz zengin temettüler ödeyecek ve hak ettiğiniz ödülleri alacaksınız. Bazı fırsatlar çok fazla risk içerdiğinden, yapılacak en iyi şey öylece bırakıp uzaklaşmak olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugün hiçbir şey çocuklarınıza olan sevginizi gölgeleyemez. Ve bu sevgi, sizi sürekli olarak çocuklarınıza her şeyin mümkün olan en iyisini vermeye iten şeydir. Eğitimdeki ekstra avantajlar için özel sınıflar ayarlayabilirsiniz. Hayatın çocuklarla vakit geçirmekten ibaret olmadığını biliyorsunuz, akşam küçük ama tatlı bir geziye çıkabileceğinizi düşünüyoruz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün aynı rutinin devam edeceğini düşünüyoruz. Yeni bir şey yok, heyecan verici hiçbir şey yok. Ancak karşı cinsten insanlar sizi rutinin dışına çıkarabilir ve ruhunuzu canlandırmaya çalışabilirler. Onlara şans vermenizi ve karnınızda kelebeklerin nasıl uçacağını görmenizi tavsiye ederiz.

Günlük Burç Yorumları | 31 Temmuz 2021

Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu için yorumlar

Yay Burcu Günlük Yorumu

Etrafınızdakiler, içinizdeki liderden fazlaca etkilenebilirler. Siz generalsiniz ve diğerleri bir emriniz ile toplanıyorlar. Ve bu arada, kılıcını savuruyor ve her şeye meydan okuyarak zirveye çıkıyorsunuz. Savaşta değilsiniz; insanların kendi zamanlarına ve mekanlarına sahip olmalarına izin vermeyi unutmayın. Bu sadece ilerlemenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda morallerini de artıracaktır!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Tekrarlanan başarısızlıklara rağmen, çok az insan başarının anahtarının bir peygamber sabrına sahip olmak olduğunun farkına varıyor! Sıkıntı her zaman bir patlamaya yol açar ve bu da itibarınızı ve gelecekteki beklentilerinizi sayısız şekilde mahvedebilir. Bugün olumsuz bir durumla karşı karşıya kalsanız bile sakinliğinizi korumanızı ve gülümsemenizi tavsiye ediyoruz. Belirtildiği şekilde yapmak, sorunların üstesinden gelmenize ve doğru kararları almanıza yardımcı olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Karmaşık sorunları sonsuz kolaylıkla çözebilirsiniz! Aynı zamanda kazandıkları parayı değerlendirmek için size aktarmak isteyen insanlar olabilir. Başkalarının hatalarının suçunu üstlenmek zorunda da kalabilirsiniz ancak sizi rahatsız etmeyecektir. Uzun zamandır üstünüze oturan zayıflığı güce dönüştürmek için büyük bir şans yakalayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün her iki yönde doğru da sallanabilirsiniz! Neyse ki içe dönük ya da dışa dönük olmak herhangi bir sorun belirtmez. Bu nedenle, bir klasik müzik konserinde tek başınıza geçireceğiniz sessiz bir akşam ya da kalabalık bir dans pistinde performans sergilemek arasında seçiminizi yapın. İkisi de sizsiniz!

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.