AramaArama
Gıda Hattı

Astroloji Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 3 Eylül 2021

3 Eylül 2021, 10:12
Paylaş
Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 3 Eylül 2021

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 3 Eylül 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları. İşte tüm burçlar için yorumlar ve beklentiler. Ayrıca haftalık burç yorumları için tıklayınız.

Günlük Burç Yorumları | 3 Eylül 2021

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için yorumlar

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün yaratıcı içgüdülerinizle dolup taşabilir ve zorlu görevleri kabul etmeye istekli olabilirsiniz. Ofiste bu bağlamda şov yapma ihtimalinizin yüksek olduğunu düşünüyoruz. Ancak rahatlamayı unutmayın, çünkü vücudunuz sık sık bunun sinyallerini verebilir.

 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün değerli şeyleri, özellikle de parayı kaybetme ihtimalinizin yüksek olduğu günlerden biri olabilir. Ağır kumar oynamamanızı veya kolay para peşinde koşmamanızı tavsiye ediyoruz. Bahse girerseniz kaybetme olasılığının yüksek olduğundan ve büyük kayıplarla karşılaşacağınızdan şüpheniz olmasın! Dikkat olun, dürtülere kapılmayın. Kendinize kısıtlama egzersizi yapın. İyi şanslar, hayal ettiğinizden daha erken size gülümseyecektir.

 

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün zihinsel stres ve endişe ile dolup taşabilirsiniz. Bugün duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Nostaljik hissedebilir ve hatıralarla dolup taşabilirsiniz. Ancak geçmişinizin bugününüzü ve geleceğinizi bulandırmasına izin vermeyin.

 

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün çok zor bir gün sizi bekliyor olabilir. Gün ortasına doğru üzülebilirsiniz, bu yüzden öfkenizi kontrol altında tutmanızı öneririz. İş cephesinde hafif bir engel ile karşılaşabilirsiniz, ancak kafanızı toplayabilirseniz sorunu halledebilirsiniz. Ayrıca antikalara ilgi duymanız  muhtemeldir.

Günlük Burç Yorumları | 3 Eylül 2021

Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu ve Akrep Burcu için yorumlar

 

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Ruh eşinizi en son hatırladığınız an, yönetimi ona devrettiğiniz an olabilir! Bu yüzden partnerinizin otoriter ve baskın tarafıyla anlaşmak sizin için biraz sinir bozucu olabilir. Sadece gücenme duygusunun çözüm olmadığını unutmayın; asıl gerekli olan şey, ailenizin daha büyük çıkarları uğruna bireysel farklılıklarınızı yok etmenizdir. Ayrıca, işyeri baskısı size zarar verebilir.

 

Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugün karar vermenin sizin için sorun olabileceği ve sizi hazırlıksız yakalayabileceği konusunda uyarıyoruz. İş yerinde çok iyimser olacaksınız ve moralinizin yüksek olmasının iş arkadaşlarınıza da fayda sağladığını fark edeceksiniz. Geçmişte birlikte geçirdiğiniz mutlu zamanları anımsayarak, ailenizle keyifli vakit geçirmek için akşamı değerlendirebilirsiniz.

 

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugün ortaya çıkabilecek ve zihinsel stres yaşamanıza neden olabilecek küçük ve önemsiz sorunlara dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Bu, meditasyon yapmanın veya yoga yapmanın ve zihinsel durumunuzu iyileştirmeye odaklanmanın zamanıdır. Akşama doğru yakın bir akrabanızla ilgili sizi rahatsız edecek üzücü bir haber alabilirsiniz ama unutmayın, hiçbir ruh hali sonsuza kadar kalmaz - üzüntünün ardından mutluluk gelecektir!

 

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Şimdi doğru notaya basma zamanı. İşler yüklenirken zekanızı gösterin ve üstlerinizi ve patronlarınızı kazanmaya çalışın. Tüm işadamları için bugün yapmayı planlıyorlarsa, kapalı ihalelerdeki teklifleri ertelemelerini tavsiye ediyoruz. Gün o kadar yoğun geçebilir ki, akşam sadece dinlenmek isteyebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları | 3 Eylül 2021

Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu için yorumlar

Yay Burcu Günlük Yorumu

Bugün tutkunuz ve mesleğiniz arasında gidip geliyorsunuz ve ikisi arasında mükemmel bir denge kurmaya çalışıyorsunuz. Hırslısınız ve bunu işinizle dünyaya bildirebilirsiniz. Günün sonunda yeteneğinizi ve tutkunuzu besleyecek ve kendinizi özgür hissedeceksiniz.

 

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Normalde her engeli cesaret ve güvenle aşarsınız ama bugün yolunuzdaki küçük bir taşa rastlayabilirsiniz. Sıkıntılı bir durumda, risk almak zorunda kalabilirsiniz. Bir durum hakkında fazla bir şey yapamadığınızda, kenara çekilin ve kaderin kendi yoluna gitmesine izin verin. Bundan daha zor zamanlar geçirdiniz, bu yüzden kafanızı dik tutun ve ilahi güce inanın. Bu da geçecektir!

 

Kova Burcu Günlük Yorumu

Vakit nakittir ve bunu hızlı bir şekilde anlamanız gerekir! Eski programlarınızı bir kenara bırakın ve işe yarayan yenilerini planlayın. Eski iyi planlayıcının işinizi organize etmede harikalar yaratacağını öne sürüyoruz. Atasözünü hatırlıyor musunuz? Zamanında yapılan bir dikiş, dokuz (dikiş gibi) kaydeder. Siz de hemen harekete geçin!

 

Balık Burcu Günlük Yorumu

İş adamları kadar profesyoneller için de bugün ilerici bir gün olabilir. Yeni fırsatlar arayanlar için ilginç pozisyonlar sunulabilir. Aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla uyumlu ilişkilere sahip olabilirsiniz. Sizin için ilerici bir dönem bugünden itibaren başlıyor olacaktır.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.