AramaArama
Gıda Hattı

Astroloji Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 29 Temmuz 2021

29 Temmuz 2021, 08:20
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 29 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları. İşte tüm burçlar için yorumlar ve beklentiler. Ayrıca haftalık burç yorumları için tıklayınız.

Günlük Burç Yorumları | 29 Temmuz 2021

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için yorumlar

Koç Burcu Günlük Yorumu

Gününüz dolu dolu geçebilir. Üzerinden geçmeniz gereken müzakereler, taahhütler, planlar ve kararlar olabilir. Başkalarından gelen bilgi ve veri eksikliği nedeniyle enerjinizde düşüklük hissedebilirsiniz. Ancak meseleler sonuçlandıkça netliğin kademeli olarak geri döneceğini düşünüyoruz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Şans cesurlardan yanadır ve bugün kendinizi cesur hissederek uyanabilirsiniz. Muhtemelen performansınız zirve yapabilir ve emlak ve inşaat işlerinin faydalarını görebilirsiniz. Meslektaşlarınız ve patronunuz, ihtiyacınız olan tüm desteği sunabilir. Sonuç olarak, avantajların ve ödüllerin ihtişamının tadını çıkarmak için iyi bir gün sizi bekliyor olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Başkalarının eylemleri hakkında endişelenmek yerine kendi imajınıza ve toplumdaki duruşunuza odaklanmanız gerektiğini aklınızda bulundurmalısınız. Perakende sektöründekilerin bugün karlarında benzeri görülmemiş bir artış elde edeceklerini düşünüyoruz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Sevdiklerinizle bağlarınızı geliştirmeye çalışabilirsiniz. Bağlılığınız ve içtenliğiniz gelecek için fayda sağlayacaktır. Fiziksel ve zihinsel mutluluğa sahip olmanız muhtemeldir. Geleceğinizi aklınızın bir kenarında tutacaksınız. Bu kendinize olan güveninizi artıracaktır.

Günlük Burç Yorumları | 29 Temmuz 2021

Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu ve Akrep Burcu için yorumlar

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün iş yeri ile ilgili konularda kafanız karışabilir. Mevcut koşullarınızı olduğu gibi kabul etmeniz ve hayatta yolunuzu bulmak için acil endişelerinizi çözmeye çalışmanız gerekebilir. Bu şüphe döneminin çok yakında geçeceğini düşünüyoruz. Bu şekilde yaşanmayacağını kısa sürece fark edebilirsiniz.

 

Başak Burcu Günlük Yorumu

Sevgiliniz bugün size sadece bir sürpriz yapmakla kalmayacak, aynı zamanda bir tane de talep edecektir! İş cephesinde bazı iyi haberler olabilir. Eski hatalarınızı kabul edin, böylece onları tekrar etmeyin ve gelecek için planlarınızı tebeşirleyin! Sevdiğiniz birinin tavsiyesini almaktan çekinmenize gerek yok çünkü bu sadece size fayda sağlayacaktır ve günün ilerleyen saatlerinde birlikte güzel vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Tüm sorularınızın cevaplarını alacağınızı düşünüyoruz. Küçük şeyler ve sorunlar için endişelenme eğiliminde olabilirsiniz. Bugün farklı kaynaklardan para kazanma şansınız yüksek. Zihninizi dengede tutarsanız işinizde harika sonuçlar elde etmeyi garanti edebilirsiniz!

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Farklı zevklere ve mizaçlara sahip insanlarla karşılaşabileceğinizi düşünüyoruz. Bazıları sizi şaşırtabilir, bazıları ise sadece şaşırmanıza sebep olabilir. Bazen insanların başarınıza neden kayıtsız kaldıklarını anlamak zordur. Akıllıca ve diplomasi ile bu kıskançlık sorununu halledin!

Günlük Burç Yorumları | 29 Temmuz 2021

Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu için yorumlar

Yay Burcu Günlük Yorumu

Geç de olsa stresli yaşam tarzının olumsuz etkilerini yaşadığınızı fark ettiğiniz. Aslında sağlığın önemini anlamak için hiçbir zaman geç değil! Sağlığınızın ayrıca, işyerinde terfi ile ilgili iyi haberler aldıkça daha çok düzeleceğini umuyoruz. Bu sizi mutlu ve tatmin edecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün bir elinizde bir fincan sıcak kahve ile rahatlamak ve bazı özel anları hatırlamak için hafıza şeridinde gezinmek isteyebilirsiniz. Eski erkek arkadaşınız/kız arkadaşınızı düşünürken romantik ilişkinize bir şans daha vermek isteyebilirsiniz. Ayrıca akşamüzeri kendinizi birçok sosyal toplantıda meşgul halde bulabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Temponuzu hızlandırıp hedeflerinizi tamamlamak için her şeyi yapmaya çalışıyorsunuz ancak görevleri zamanında tamamlamanız oldukça zor görünüyor. Yarın farklı bir gün olacağı için umudunuzu kaybetmeyin. Rahatlamak ve gevşemek için kendinize biraz zaman verin. Bugün için çok çalıştınız ancak çabalarınızın fark edilmeme ihtimalini hep göz önünde bulundurun!

Balık Burcu Günlük Yorumu

Kişisel hayatınıza daha fazla konsantre olmanız ve yapmanız gereken değişiklikleri ciddi olarak düşünmeniz gerekir. Bu konularda daha çok kalbiniz tarafından yönlendiriliyorsunuz. Ancak bu sizin için altın bir döneme dönüşebilir, endişelenecek bir şey kalmayabilir. Bugünün hayatınızda birçok olumlu değişiklik getirecek ilerici bir gün olması gerektiğini düşünüyoruz.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.