AramaArama
Gıda Hattı

Astroloji Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 23 Ağustos 2021

23 Ağustos 2021, 09:21
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları. İşte tüm burçlar için yorumlar ve beklentiler. Ayrıca haftalık burç yorumları için tıklayınız.

Günlük Burç Yorumları | 23 Ağustos 2021

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için yorumlar

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bilim ve teknoloji meraklısı mısınız? Pekala, bugün bilginizi kullanma ve herkesin önüne geçme şansınız olabilir! Öğrencilerin bile çalışmalarında başarılı olacaklarını düşünüyoruz. Ev hanımları yeni tarifinizi deneyin, aman dikkat edin bir şeyler patlamasın!

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Nostaljinin bugün iş yerinizi parlak, enerjik bir kırmızıya boyayacağını düşünüyoruz. Hayatın size yüklediği tüm problemler, sert dış görünüşünüz ve verimli yetenekleriniz tarafından saptırılacaktır. Başarıyı tattığınızda ve kazanan olarak öne çıktıkça madalyalar ve kupalar sizi bekliyor olacaktır.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Zamanınızın çoğunu alan günlük işlerinizin bir listesini yapmanız muhtemeldir. O zaman bu faaliyetleri dışarıdan temin etmenin veya rutininizden tamamen çıkarmanın bir yolunu bulabilirsiniz. Ayrıca meditasyona çok zaman ayırabilirsiniz. Bir aile üyesinin sağlığı size bazı endişeli anlar yaşatabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Akıllı olduğunuzu düşünüyorsanız, kesinlikle hayatınızın olumlu yönlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Bazen, kendinizi aklınızın ucunda bulmanız oldukça olasıdır. Eşinizle birlikte oturmanız ve kişilik çatışmalarını ve özel kavgaları ortadan kaldırmanız daha iyi olacaktır.

Günlük Burç Yorumları | 23 Ağustos 2021

Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu ve Akrep Burcu için yorumlar

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Kaybedilen bir an bile geri gelmez. Yani, zamanın değerini anlamanın çoktan zamanı geldi! Vakit, nakittir. Bu gün, her şeyi bir programa göre ayarlayın ve en ufak detayına kadar görevlerinizi belirleyin. Kişisel organizatörler devreye girebilir, ancak eski kafalıysanız, o zaman belki bir günlük veya takvimi tercih edebilirsiniz.

 

 

Başak Burcu Günlük Yorumu

İletişim en iyi silahınız ve yaratıcılık en iyi merminizdir. Enerji, coşku ve mutluluk dolu olduğunuzu hissedebilirsiniz. Yine de üretkenliğiniz, baskı ve gerginlikten uzak bir atmosferde en iyi şekilde gün yüzüne çıkacaktır. Bu ortamı kendi imkanlarınızla oluşturmanız gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Büyük kararlar aldığınızda, bir şekilde sizi en çok sinirlendirmeyi başaran küçük şeylerdir! Bugün küçük şeyler yüzünden son derece rahatsız olduğunuzu fark edebilirsiniz. Ancak bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin, çünkü bugün aynı zamanda yeni fikirlere açık olacağınız bir gün olabilir. Bugün her şeyin sizin tarafınızdan sindirilmesine izin verin ve dengeyi koruyun. Bunu yaparsanız işte harika sonuçlar elde edebilir ve çeşitli kaynaklardan para toplayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün patronların sert yüzleri ile karşılaşabileceğinizi düşünüyoruz. Meslektaşlarınız da size ısınmayabilir ve gönülsüz destek verdiklerini fark edebilirsiniz. Kariyer kapılarını çalan acemiler, görüşmelerde ve son seçimde gecikmiş başarıyı dört gözle bekleyebilirler.

Günlük Burç Yorumları | 23 Ağustos 2021

Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu için yorumlar

Yay Burcu Günlük Yorumu

Benzer düşünen birkaç kişiyle arkadaşlık etmek isteyebilirsiniz. Zamanınızın büyük bir bölümünü tutum, inanç ve değerler gibi konuları tartışarak geçirebilirsiniz. Sizinle beraber olanlar fikirlerini ve görüşlerini paylaşmaktan ve onları yeni bir kalıba dökmekten keyif alabilirler.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

22 ARALIK - 20 OCAK

Güven eksikliği sizi günün ilk yarısında asık surata dönüştürebilir ve buna ek olarak, tam zamanlı çalıştığınız iş yerinizdekiler hariç birçok iş yüklenebilirsiniz. Akşama doğru somurtkan ruh hali neşeli hale gelecek ve arkadaşlarınız ve akrabalarınızla sosyalleşmek için iyi vakit geçirmeyi bekleyeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Gelecek planları tarafından kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Planların tamam olduğunu, nihayetinde hayallerinizi tezahür ettiren kozmik enerjiden yararlanmak için şu anda yaşamanız gerektiğini düşünüyoruz. İş yerinde cömert ruhunuz, halihazırda edinmiş olduğunuz iyi niyete katkıda bulunacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Sadece ne kadar yapmak istediğinize ve elinizde ne kadar zamanınız olduğuna dair gerçekçi bir bakış açısı kazanmak için bugün yapılacaklar listesi hazırlamanız iyi olur. Kendinizden makul olmayan taleplerde bulunmanın yalnızca daha fazla gecikmeye yol açacağını düşünüyoruz.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.