AramaArama
Gıda Hattı

Astroloji Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 22 Mayıs 2021

22 Mayıs 2021, 10:35
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 22 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları. İşte tüm burçlar için yorumlar ve beklentiler. Ayrıca haftalık burç yorumları için tıklayınız.

Günlük Burç Yorumları | 22 Mayıs 2021

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için yorumlar

KOÇ BURCU GÜNLÜK YORUMU

Sebepsiz yere bugün sesinizi yükseltebilirsiniz. Elbette, katkıda bulundukları her şey için yakınlarınıza minnet duyabilirsiniz. Ama bundan daha cömert olmanız ve başarınızın sırlarını yurttaşlarınızla paylaşmanız gerekebilir. Ayrıca, o 100 dolarlık cüzdanı gerçekten almanız gerekiyor mu?

 

BOĞA BURCU GÜNLÜK YORUMU

Bugün para konularında başarılı olacağınızı düşünüyoruz. En iyi ihtimalle, bugün herhangi bir uyarıcı olayın veya heyecan verici kaçışların gerçekleşmesi için yalnızca bir şansın olabilir. Kısacası gün sıkıcı olabilir. Kasvetli bir günün capcanlı bir akşama dönüşebileceğine çok da ihtimal vermiyoruz.

 

İKİZLER BURCU GÜNLÜK YORUMU

Bugün ev cephesinde neşe, mutluluk ve şenliklerle dolu bir gün sizi bekliyor olabilir. Çocuklarla olabildiğince çok zaman geçirmeye çalışacak ve ev geliştirme projelerine coşkuyla katılacaksınız. Evde bekleyen sorunları akıllıca bir çözüm bularak halledeceğinizi düşünüyoruz.

 

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK YORUMU

Konuşmanız bugün düşüncelerinizi parlatabilir. Yeni anlaşmalar üzerinde uzun uzun düşünecek ve ancak sonrasında harekete geçmeye karar vereceksiniz. Zor ikilemlerin kararını vermek bazen çok tedirgin edici olabiliyor. Bir girişimde bulunabilir ve devamında aktif çalışma hayatınıza bir yenisi daha eklenebilir.

Günlük Burç Yorumları | 22 Mayıs 2021

Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu ve Akrep Burcu için yorumları 

ASLAN BURCU GÜNLÜK YORUMU

Bugün biraz tedirgin olabilirsiniz. Hiçbir şeyin doğru gitmediğini hissedeceksiniz. Bugün kendinizi organize etmeye ve dağınık enerjilerinizi yoğunlaştırmaya çalışacaksınız. Bu belirsizlik aşaması birkaç gün içinde muhtemelen geçecektir. Ancak bugün için önemli kararlar almamanızı öneririz.

 

BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMU

Bugün yeni bir işe girme zamanı geldi! Ertelenen projeler nihayet tamamlanabilir. Önümüzdeki haftaya baktığınızda, büyük olasılıkla kendinize bir enerji bombası vereceksiniz. Partiler eğlenceli ve hareketli olabilir. Çocuklarınız eve neşe ve gurur getirecek ve bu ruh halini daha da canlandıracaktır.

 

TERAZİ BURCU GÜNLÜK YORUMU

"Yapılan çabalar, aksi görünse bile asla boşuna değildir". Bu günlük sloganınız bu olsun. Bugün, özellikle görüşmeler söz konusu olduğunda, en verimli gün gibi görünmeyebilir. Satranç setindeki kale gibi hissedebilirsiniz - bazen en büyük şah mat için ileriye doğru birçok hamle yapmanıza rağmen, bir bakmışsınız birinci kareye geri dönüyorsunuz! Denemeye devam edin…

 

AKREP BURCU GÜNLÜK YORUMU

Günlük çalışma tarzınıza bir tutam yenilik ve yaratıcılık katın. Görevlerinizi yerine getirirken kaotik bir düzen olacaktır - başkaları tarafından görülmese de! Kendinizi yeniden canlandırın ve yeni keşfedilen lezzet ve canlılıkla işe başlayın. Her şey istediğiniz doğrultuda ilerleyebilir ve gün sonunda meyveleri toplamış olabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları | 22 Mayıs 2021

Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu için yorumlar

 

YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU

Bugün Midas dokunuşunun büyüsünün tadını çıkaracaksınız. İş dünyasında, saf parlaklık, üretkenlik ve yeni sözleşmeler sağlamada mümkün olan en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olacaktır. Yaklaşımınız genel olarak günün büyük bir kısmında metodik, disiplinli ve sistematik olacaktır.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK YORUMU

Akıl yürütme gücünüzün bugün sağlam olacağını düşünüyoruz. Kariyerine yeni başlayanlarınız, televizyonda veya yazılı basında bir işe girme eğilimi gösterebilirler. Ruhsal yönünüz de ön plana çıkabilir ve özellikle kutsal bir yeri ziyaret ederken kendinizi huzur içinde hissetmenize neden olabilir.

 

KOVA BURCU GÜNLÜK YORUMU

Günü iç gözlem yaparak geçirebilirsiniz, ancak zihinsel huzur yine de uzak gelebilir. Bazı kaçınılmaz koşulların sizi bu durumlarla titizlikle başa çıkmaya zorlayacağını düşünüyoruz. Her şeyin bir sebebi olduğuna inanmanız ve maneviyata olan bağlılığınız sayesinde, sorunlarla oldukça kolay bir şekilde başa çıkabileceksiniz.

 

BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMU

Bir takımın parçası olmak ve birden fazla takımda üye olarak çalışmak sizin için zor ama bugün istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Uzmanlığınızı bugün ekibinize gösterebileceksiniz ve herkes tarafından övüleceksiniz. Kadınlar bugün diğer günlerden çok daha fazla kendini gösterme fırsatı bulabilirler. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmeleri de muhtemeldir.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.