AramaArama
Gıda Hattı

Astroloji Günlük Burç Yorumları | Aşk – Sağlık – İş | 1 Ağustos 2021

1 Ağustos 2021, 09:27
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları. İşte tüm burçlar için yorumlar ve beklentiler. Ayrıca haftalık burç yorumları için tıklayınız.

Günlük Burç Yorumları | 1 Ağustos 2021

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu ve Yengeç Burcu için yorumlar

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bir şeyleri akışına bırakmayı öğrenmeniz gerekebilir. En azından ilişkiler söz konusu olduğunda önerdiğimiz şey bu! Başka zamanlarda iddialı olabilirsiniz. Bugün, koca yürekli olabilir ve sevgilinizin isteklerini yerine getirebilir, hatta evlenme teklifi bile edebilirsiniz. Bu fikre ne dersiniz?

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün rahatlamak ve sağlığınızın tadını çıkarmak için mükemmel bir gün olabilir. Bununla birlikte, para meseleleriyle uğraşırken ihtiyatlılık moda kelime olmalıdır. Kuyumculara, sanatçılara, bankacılara ve hatiplere karşı yeni bir ilgi geliştirebilirsiniz. Akşam yemeği, doyurucu bir yemeğin hak ettiği tüm lezzetlerle süslenebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Kültürel etkinliklere ve grup etkinliklerine katılmanız için iyi bir gün olduğunu tahmin ediyoruz. Bir kongrenin veya ortak girişimin önemli bir parçası olmanız muhtemeldir, ancak buna çok fazla takılmayın. Akşam olduğunda çizim veya klasik müzik gibi güzel sanatlara ilgi duyabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yeni sorumluluklar üstleneceksiniz. Böylece gün boyunca işinizle meşgul olacaksınız. Yoğun iş temposundan dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu yüzden zihinsel gerginlik getirebilir. Kendinizi dinlendirmek için en sakin köşenize geçebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları | 1 Ağustos 2021

Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu ve Akrep Burcu için yorumlar

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Rehberler, diğer insanların hayatta doğru yolu ve doğru alternatifleri seçmelerine yardımcı olurlar. Öğretmenlik veya koçluk mesleğinde olanlar için harika bir gün olabilir. Aynı zamanda kendi işinde çalışanlar için de ilerici bir gün olabilir. Büyümek için doğru adımlar atabilirsiniz.

 

Başak Burcu Günlük Yorumu

Harcamalar petrol sızıntıları gibi olacak - masraflı ve kirli! Ancak kozmik enerjiler ve pozitiflik bugün güç topluyor ve bunları kişisel ve profesyonel yaşamınızda tam olarak kullanmanız için sizi bekliyor. Beklentileriniz artabilir. Özellikle özel hayatınızın yoluna girmesini ve beklediğiniz teklifin gelmesini umuyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Şansınız bugün size gülümsüyor. Tüm iyi şanslar yanınızdayken, özellikle bankacılık işindeyseniz, finansal kazançların yolunuza çıktığı bir gün olacağından emin olabilirsiniz. Bugün her şeyin yolunda gittiği konusunda hemfikir olun, ancak duygularınızın akıl yürütmenizi bulandırmasına ve sizi yavaşlatmasına izin vermemeye dikkat edin. At gözlüğünüzü çıkarın ve beklentilerinizi biraz azaltın. Daha azını istemekten asla zarar gelmez, özellikle de sizi daha sonra büyük hayal kırıklıklarından kurtaracaksa!

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Korumalarınızı öne çıkarın ve bugün dikkatli olun. Bir başkası için tasarlanmış bir plan, uçuşun ortasında gelip size çarpabilir! Ama bütün yanlış anlamalardan utanması gereken siz değilsiniz. Belki de tüm bu olaylar eski filmlerdeki gibi, size yeni aşkınızı getirebilir.

Günlük Burç Yorumları | 1 Ağustos 2021

Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu ve Balık Burcu için yorumlar

Yay Burcu Günlük Yorumu

Kendinizi dini meselelere eğilirken bulabilirsiniz. Kendinizi bir etkinlik veya açılış için spot ışığı altında bulabilirsiniz. Seyahat etme olasılığınız yüksek, bu nedenle uzun mesafeli bir iş gezisi için bavulunuzu hazırlayabilirsiniz. Sizin için işin en eğlenceli kısmı, işte tam olarak bu gezi kısmıdır!

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinizde belirli bir noktaya ulaşmak için katlandığınız tüm angaryalardan sonra, arkanıza yaslanıp ödüllerin tadını çıkarmanın zamanı geldiğini düşünüyoruz. Bugün, bir transfer, terfi, zam veya üçünü birden almayı bekleyebilirsiniz. Ancak bunlara ek sorumluluklar ve çalışmalar eşlik edebilir ve bunun gerçekten bir başarı mı yoksa sizi tuzağa düşürmek için kullanılan bir yem mi olduğunu merak etmenize neden olabilir! Kazançlı bir iş teklifi de yolunuza çıkabilir ve koşullar göz önüne alındığında, direnmekte zorlanabilirsiniz!

Kova Burcu Günlük Yorumu

İşler durgunlaştı ama ruhunuzu hayal kırıklığına uğratmayı başaramadı! Yavaş ve istikrarlı olan yarışı kazanabilir ve görünüşe göre bunu çok iyi özümsüyormuşsunuz. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirebilecek ve yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Finansal olarak istikrarlı bir zeminde kalmanız muhtemeldir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

İşle ilgili konularda bugün temkinli davranmalısınız. Aceleyle herhangi bir karar vermeyin, aksi takdirde daha sonraki bir tarihte sizi rahatsız etmek için geri gelebilir! Tüm finansal ilişkilerin dikkatle izlenmesi gerekecektir. Spekülatif faaliyetlerde bulunmayın veya gereksiz risk almayın. Şimdi biraz fazla düşünmek, sizi daha sonrası için muhtemel sorunlard

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.