AramaArama
Gıda Hattı

Gulfood’da yılın ürünü ödülü Pınar Labne’nin!

7 Mart 2017, 15:25
Paylaş
Gulfood’da yılın ürünü ödülü Pınar Labne’nin!

Körfez ve Ortadoğu Bölgesi’nde ürünleriyle önemli bir yer edinen Pınar, Gulfood Fuarı kapsamında Pınar Labne ile Gulf Yılın Ürünü ödülünü kazandı.

Pınar, bu yıl 22’incisi 28 Şubat – 2 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenen dünyanın en büyük ve prestijli uluslararası gıda ve içecek fuarı Gulfood Fuarı’na katıldı. Bölgeye özel ürünleriyle bilinen ve tanınan Pınar, fuarda 2017 yılında üçüncü kez hızlı tüketim ürünleri labne kategorisinde dünyanın önde gelen firmalarına verilen Gulf Yılın Ürünü ödülünü, Pınar Labne ile kazandı.

gulfood-fuar-pinar-gidahattiPınar Labne’nin yanı sıra Pınar Kahvaltı Kreması, Pınar Peynir çeşitleri, Pınar Börek çeşitleri, Pınar Sucuk çeşitleri de fuarda tanıtıldı.

Pınar ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu

Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE), 5 kıtadaki 120 ülkeden 5 binin üzerinde şirketin ürünlerini tanıttığı Gulfood Fuarı, 170 ülkeden 95 bin ziyaretçi tarafından gezildi. Fuarda yoğun ilgiyle karşılanan Pınar’ın standı, Körfez ve Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra dünyanın birçok ülkesinden de ziyaretçileri ağırladı. Fuar boyunca stanttaki Pınar mutfağında lezzetli Pınar tarifleri hazırlandı. Türkiye’den fuara özel giden şefler eşliğinde hazırlanan Pınar ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

gulfood-pinar-gidahattiPınar Labne ile gelen ödül

Pınar’ın Gulfood’daki standını ziyaret eden Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, şunları söyledi:

“Pınar olarak, birçok ürün grubumuzla 40’tan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Bu ülkeler arasında, 30 yıldan fazladır ürünlerimizle varlık gösterdiğimiz Körfez ülkelerinin ayrı bir yeri var. Pınar Labne, Kahvaltı Kreması ve Zatarlı Labne bölgedeki tüketicilerimizin damak tadı ve kullanım alışkanlıklarına uygun olarak özel geliştirdiğimiz ürünler.

selim-yasar-pinar-gidahattiÖzel tadı ve kıvamıyla tüketicilerimize sunduğumuz Pınar Labne; Ortadoğu pazarında lider durumda. Bunun yanında 2017 yılında üçüncü kez hızlı tüketim ürünleri labne kategorisinde dünyanın önde gelen firmalarına verilen Gulf Yılın Ürünü ödülünü, Pınar Labne ile almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm bu çalışmaların yarattığı olumlu etkiyle Pınar, bu ülkelerde güvenilir ve kaliteli bir marka olarak benimsenmiş bulunuyor. Dünyanın en büyük gıda fuarı olan Gulfood’da gördüğümüz büyük ilgi de Körfez ülkelerindeki uzun yıllardır tercih edilen ve sevilen bir marka olmamızın sonucudur.”

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.