AramaArama
Gıda Hattı

Gordo Yumurta'da yenilenme dönemi

24 Mart 2016, 16:27
Paylaş
Gordo Yumurta'da yenilenme dönemi

Gordo Yumurta'nın ambalaj tasarımı ve logosu yenilendi . Gordo Yumurta'nın logosundan sloganına, ambalajlanndan web sitesi ve broşürlerine kadar yenilendiğini ifade eden Tekinler Tarım Firması sahibi Efe Tekin, yenilenen ambalaj tasarımlarının tüketiciler tarafından beğenildiğini belirtti

gordo-yumurta-gidahattiİzmir'de Tekinler Tarım tarafından üretilen Gordo Yumurta, logosundan sloganına, ambalajlarından web sitesi ve broşürlerine kadar değişti. Tekinler Tarım Firması sahibi Efe Tekin, Gordo Yumurta'nın logosundan sloganına, ambalajlanndan web sitesi ve broşürlerine kadar yenilendiğini belirtti.

Yenilenen ambalaj tasarımlarının tüketiciler tarafından beğenildiğini kaydeden Tekin, 1983'te kurulan ve yıllık 100 milyon adetlik yumurta işleme kapasitesine ulaşan Tekinler Tarım, Asrın Pazarlama'nın geniş dağıtım ağıyla bugün izmir'in önde gelen marketlerine Gordo Yumurtayı 61ı, 101u, 15'li, 201i, 30'lu ve 10'lu organik çeşitleriyle tüketiciye sunduğunu bildirdi.

yumurta-gordo-gidahattiGordo Yumurta'yı "Kaliteli, taze ve ekonomik" olarak tüketiciye sunduklarını belirten Efe Tekin, 33 yıllık deneyime sahip bir firma olarak yeni bir markalaşma sürecine girdiklerini ifade ederek, "İşletmelerimize olduğu kadar, markamıza da yatırım yapmaya devam ediyoruz. İlanlarımız gazetelerde yayınlanmaya başladı. Duraklarda, açıkhava TVlerde, sosyal medyada Gordo tüketicilerine sıcak bir 'merhaba' diyor. İnanıyoruz ki Gordo Yumurta, yenilenen yüzü ile daha tanınacak ve daha çok eve girmeyi başaracak. Sloganımızda da söylediğimiz gibi, Gordo'yu herkes sevecek" diye konuştu.

Gordo Yumurta hakkında

İzmir’in köklü yumurta üreticilerinden olan ve Sırrı Tekin’in önderliğinde kurulan Tekinler Tarım, “Yumurtayı en kaliteli ve taze haliyle tüketiciye sunmak” amacı ile ilk kümesini 1983 yılında, Kemalpaşa İlçesi’ne bağlı Halilbeyli Köyü’nde kurdu. Köklü bir geçmişe sahip olan Tekinler Tarım, bugün 100.000.000 adet yumurta işliyor. Aile şirketler grubundan Ege Bölgesi’nin lider distribütör firmasıAsrın Pazarlama ile işbirliğine giren Tekinler Tarım, geniş dağıtım ağıyla ürünlerini Gordo Yumurta markası ile İzmir’in önde gelen marketlerinin raflarında “en kaliteli ve taze haliyle” tüketicilere sunuyor.
.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.