AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Girişimcilik ateşi Ankara’da yanacak!

Girişimcilik ateşi Ankara’da yanacak!
24 Mart 2018, 13:28

Türkiye’nin girişimcilik alanındaki en büyük etkinliklerinden biri olan G3 Forum, 26 Mart’ta Ankara’da yapılacak. “Girişimcilik Senin İçinde, Gözünde Büyütme!” temalı zirve, 1500 girişimci ve girişimci adayına ev sahipliği yapacak.

TOBB öncülüğünde düzenlenen Türkiye’nin en büyük girişimcilik zirvesi G 3 Forum’un 10’uncusu, 26 Mart Pazartesi günü Ankara’da gerçekleştirilecek.

Girişimcilik rüzgârını Anadolu’ya taşıma amacı ile daha önce Kayseri ve Trabzon’da gerçekleştirilen Geleceğin Gücü Girişimciler - G 3 Forum, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Spor Salonunda yapılacak. TOBB’un öncülük ettiği projeye; Ankara Ticaret Odası, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Borsası, Ankara Kalkınma Ajansı ve Habitat Derneği de katkıda bulunacak.

mehmet-simsek-gidahattiİş insanları tecrübelerini paylaşacak

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in de katılacağı G 3 Forum Ankara’da; TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı, G 3 Platform Başkanı Gülden Yılmaz, TOBB Türkiye Tekstil Sanayi Meclisi Başkanı Abdülkadir Konukoğlu ve Hasan Aslanoba’nın da aralarında bulunduğu çok sayıda iş insanı, tecrübelerini genç girişimciler ve girişimci adayları ile paylaşacak.

1500 girişimci ve girişimci adayına ev sahipliği yapacak zirvenin ana teması ise “Girişimcilik Senin İçinde, Gözünde Büyütme!”

Yuvarlak masada iş fikirleri paylaşılacak

Ankara’da interaktif yuvarlak masa formatı kapsamında 1.500 girişimci ve girişimci adayı iş fikirlerini başarılı girişimcilerle paylaşacak ve fikir alışverişinde bulunacak. Hedef, girişimcilik konusunda farkındalığı artırmak ve girişimciler arasındaki ilişkileri geliştirmek.

Yuvarlak masa toplantıları, girişimci adaylarının mentorların tecrübelerinden yararlanarak girişimcilik yol haritası çıkartmalarına yardımcı olacak.

G 3 Forum’da bu yıl ayrıca tüm gün boyunca Ankara Kalkınma Ajansı tarafından açılan stantta girişimci ve girişimci adaylarına destekler ve çalışmalar hakkında bilgi verilecek. Ankaralı Start-uplar kendi stantlarını açarak projelerini mentorlere ve diğer tüm katılımcılara sunma fırsatı bulacaklar. Başarılı girişimcilerin ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin deneyimlerini aktaracağı ve gün boyu devam edecek etkinlik kapsamında girişimcilik ile ilgili tüm başlıklar mercek altına alınacak.

G 3 Forum Ankara'ya kimler katılacak?

Forumun açılışını G 3 Platform Başkanı Gülden Yılmaz, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı ve Habitat Derneği Kurucu Başkanı Sezai Hazır, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Özdebir, TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Ankara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Adem Şahin yapacak.

G 3 Forum Ankara’da Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılacakları panelin yönetimini Ali Sabancı gerçekleştirecek.

Yatırımcıların girişimcilerden beklentilerinin tartışılacağı Yatırımcı panelinde Aslanoba Yatırım’ın CEO’su Hasan Aslanoba ve Revo Capital Kurucu Ortağı Cenk Bayraktar yer alacak.

G 3 Forum Ankara hakkında detaylı bilgi ve kayıt için

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.