Gıda Hattı

Girişimci adaylarına hazırlık desteği

8 Temmuz 2015, 15:30
Paylaş
Girişimci adaylarına hazırlık desteği

Bilkent CYBERPARK, BİGG M.A.R.K.A. (Bireysel Genç Girişimci Mentör Destekli Araştırma Kapasitesi Artırma) projesi ile 100 girişimci adayına ücretsiz iş planı kampı sağlayacak.

TÜBİTAK’ın bu yıl faaliyete geçen 1512 Bireysel Genç Girişim Programına başvurmak isteyen tüm girişimci adaylarının yolları, önce “Uygulayıcı Kuruluş”lara başvurmaktan geçiyor. Çetin bir eleme sürecinden geçerek belirlenen Uygulayıcı Kuruluşlar, yaz boyunca girişimci adaylarının iş fikri başvurularının başarılı bir girişime dönüşmesi için onlara iş planı hazırlama desteği verecekler.

Bu kapsamda çok yüksek bir puan ile Tübitak 1601 Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan Bilkent CYBERPARK, girişimci adayları için uygulayacağı eğitim kampını BİGG MARKA ismi ile duyurdu. 6-30 Temmuz tarihleri arasında, internet üzerinden başvurulacak program, Ağustos ve Eylül aylarında gerçekleşecek yoğun bir eğitim ve mentöring kampı ile devam edecek.

Programa kabul edilen girişimci adayları, kamp boyunca Cyberpark tarafından misafir edilecekler ve her bir girişimci adayı piyasa ederi yaklaşık 10.000 TL tutarında olan bireysel danışmanlık ve koçluk hizmetinden herhangi bir ücret ödemeden faydalanacaklar.

12 yılı aşkın kuluçka tecrübesi ile genç girişimlerin sıklıkla yaşadığı sıkıntıları yakından tanıyan Bilkent CYBERPARK, kurguladığı bu program ile girişimci adaylarının yola hazırlıklı çıkarak, iş fikirlerinin iyi hazırlanmış planlar doğrultusunda hayata geçmesini ve başarılı girişim oranının artmasını hedefliyor.

Girişimci adaylarına “Cyberpark BİGG M.A.R.K.A farkı ile işe sağlam başlayın!” şeklinde seslenen Bilkent CYBERPARK, ilgilenenleri başvuru için http:// biggmarka.cyberpark.com.tr web sitesine bekliyor.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.