Gıda Hattı

Gıdahattı’ndan “kışa hazırlık” çekilişi!

27 Eylül 2021, 19:52
Paylaş
Gıdahattı’ndan “kışa hazırlık” çekilişi!

Gıdahattı, önümüzdeki kış aylarına “bomba gibi” girmek isteyen için harika bir çekiliş düzenledi.

Instagram üzerinden düzenlenen çekiliş ile, kış aylarına bağışıklık sistemini güçlü tutarak bomba gibi girmek isteyenler için BEE’O Propolis ürün seti verilecek.

Çekiliş 3 Ekim Pazar akşamı 21.30’da Galip Umut Özdil moderatörlüğünde, Dr. Yavuz Dizdar ve BEE’O Kurucusu Yüksek Gıda Mühendisi Aslı Elif Tanuğur Samancı’nın katılımıyla, GIDAHATTI Instagram canlı yayınında yapılacak.

Çekilişe katılmak için şunları yapmanız yeterli:

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

GIDAHATTI (@gidahatti)'in paylaştığı bir gönderi

Türkiye'nin ilk ve tek İnovasyon ödüllü Anadolu Propolisi markası BEE’O Propolis ürün setinde neler var?

BEE'O Polen

A, C, D, E, K ve B grubu vitaminleri ile kalsiyum, magnezyum, çinko, demir minerallerini doğal olarak içerir. %30 oranında doğal protein içeriğine sahiptir.

Doğal demir ve çinko içeriğiyle bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunurken, doğal B2 vitamini içeriğiyle yorgunluk ve bitkinliği azaltır.

BEE'O Suda Çözünebilir Propolis Damla

Kafeik Asit Fenetil Ester (CAPE), Kuersetin, Krisin, Apigenin gibi değerli 15 farklı polifenol içeriğine sahip Anadolu Propolisidir.

İnovasyon ödüllü, patentli özütleme yöntemi ile uzman Gıda Mühendisleri tarafından Ar-Ge çalışmaları ile ekstrakte edilmektedir.

BEE'O Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı

Saf Anadolu propolisinin sahip olduğu polifenoller Anadolu Arı sütüne özgü 10-HDA ve Royalaktin bileşenleri Anadolu Ham balından gelen değerli vitamin ve mineralleri içerir.

BEE'O Propolis Hakkında Türkiye’nin ilk ve tek yerli inovasyon ödüllü Anadolu Propolisi ile, %100 doğal gıda, takviye edici gıda ve cilt bakım ürünleri üreten markasıdır. Firma 2013 yılından beri, patentli özütleme teknolojisi ve Ar-Ge projeleri ile 38 ayrı ödüle layık görüldü. Propolis, arı sütü, polen, arı ekmeği ve ham bal içeren %100 doğal ürünlerini 17 ülkeye ihraç etmektedir.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.