Gıda Hattı

Gıdahattı, Altın Örümcek Web Ödülleri'nde finale kaldı

5 Nisan 2016, 15:13
Paylaş
Gıdahattı, Altın Örümcek Web Ödülleri'nde finale kaldı

Türkiye gıda ve içecek sektörünün sesi olma hedefiyle bundan 10 yıl önce yola çıkan Gıdahattı Dergisi, web uygulamasıyla, Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde finale kaldı. Gazete & Haber Kategorisinde finale kalan www.gidahatti.com’u Halkın Favorisi yapmak için www.altinorumcek.com  adresine giriş yaparak, Facebook, Twitter ve Google + hesaplarınızdan oy kullanmanız yeterli.

altin-orumcek-site-gorsel-gidahattiBu yıl 24’üncüsü düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonucunda, 41 kategoride en yüksek puanı alarak finale kalan web projeleri belli oldu. Jüri değerlendirmeleri devam ederken, internet kullanıcıları da Halkın Favorilerini belirlemek için halk oylamasına katılarak değerlendirme yapabilecekler.

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması 24 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Her kategori özelinde en çok beğeni toplayan web projesi Halkın Favorisi olarak seçilecek.

gidahatti-web-gidahattiDijital platformda 10 yıldır gıda, beslenme ve sağlık alanında “nitelikli bilgi üretimi” misyonuyla yayın yapan www.gidahatti.com, geçtiğimiz aylarda Altın Örümcek Web Ödülleri’ne aday olmuştu.

www.gidahatti.com, jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda Gazete & Haber Kategorisinde finale kalarak, Halkın Favorisi olma yolunda büyük bir başarı elde etti.

Siz de Gazete & Haber Kategorisinde www.gidahatti.com sitesini Halkın Favorisi yapmak için;

www.altinorumcek.com web sitesine giriş yaparak, Facebook, Twitter ve Google + hesaplarınızdan oylamaya katılabilirsiniz.

altin-orumcek-gidahattiOylama için www.altinorumcek.com sitesinin üst menüsünde yer alan halk oylaması bölümüne girin. Facebook, Twitter ve Google hesaplarından giriş yaparak, Gazete &Haber kategorisinde bulunan Gıdahattı haber sitemizin üzerindeki oylama butonuna tıklayın.

Altın Örümcek Web Ödülleri

Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturması amacıyla düzenleniyor.

Alanında Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyon olan ve geleneksel hale gelmiş bulunan Altın Örümcek Web Ödülleri, iş ve günlük hayatımızda her geçen gün çok önemli ve vazgeçilmez bir konuma sahip olan internetin gelişimine paralel olarak her yıl pek çok farklı kategoride projeyi ödüllendiriyor.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.