AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Gıda ve perakende sektöründen doğa desteği!

Gıda ve perakende sektöründen doğa desteği!
27 Nisan 2017, 13:08

Kuru meyve ve kuruyemiş sektörünün önde gelen firması Tadım ile perakende sektörünün güçlü oyuncusu Migros, ‘Doğaya ve Kendine İyi Bak’ kampanyasıyla TEMA’ya destek veriyor.

Tüm ürünlerini bütün tazeliği ve doğallığıyla tüketiciye ulaştıran Tadım ve perakende sektörünün öncü markası Migros, ‘Doğaya ve Kendine İyi Bak’ kampanyasıyla TEMA Vakfı’nın doğa koruma çalışmalarına destek olacak.

Her paketten 1 TL

‘Doğaya ve Kendine İyi Bak’ teması ve yeni paketleriyle raflarda yerini alan Tadım kuru meyve ve çiğ kuruyemiş ürünleri tüketicilere sağlıklı lezzetler sunarken, doğaya da çok güçlü bir katkı sağlayacak.

migros-tadim-tema-kampanya-gidahattiDoğal lezzetleri tercih edenlerin beğenisini kazanan ‘çiğ fındık içi’, ‘çiğ badem içi’, ‘çiğ karışık kuruyemiş’, ‘sultaniye kuru üzüm’, ‘kuru kayısı’, ‘kuru erik’, ‘güneşte kurutulmuş kayısı’ ve ‘çiğ ceviz içi’ ürünlerini, ‘Kendine İyi Bak’ konsepti altında toplayan Tadım, bu ürünlerin Migros Mağazaları’ndaki satışından elde edilen gelirin bir kısmını 25 yıldan bu yana yaşanabilir gelecek için toprağa ve çevreye sahip çıkan TEMA Vakfı’na aktararak, doğayı koruma çalışmalarına destek verecek.

Migros mağazalarında 27 Nisan-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında satılan her Tadım kuru meyve ve çiğ kuruyemiş ürünü, TEMA Vakfı’nın doğayı koruma çalışmalarına 1 TL’lik destek sağlayacak.

migros-gidahattiKampanya; Migros, Mjet, 5M Migros ve Migros Sanal Market’ten alınan ürünler için geçerli olacak.

Kampanya kapsamında TEMA Vakfı'na aktarılacak kaynak, TEMA'nın doğa koruma çalışmalarının finansmanında kullanılacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.