Gıda Hattı

Genlerinize göre beslenin, kilonuzu kontrol edin ve yaşlanmayı durdurun!

13 Temmuz 2017, 16:58
Paylaş
Genlerinize göre beslenin, kilonuzu kontrol edin ve yaşlanmayı durdurun!

Bir Nörogenetikçi ve New York Times Bestseller yazarı olan Doktor Sharon Moalem’in genetik kodlarımıza göre beslenme ve yaşamanın önemli beş prensibini 20 yıldan uzun süren genetik araştırmaları çerçevesinde verdiği “Genetik Şifrenizi Kırın” adlı kitabı, Türkçe çevirisiyle Sola Yayınlarından çıktı.  

Dünyaca ünlü Doktor Sharon Moalem’ın “Genetik Şifrenizi Kırın” kitabı, Seçil Bican’ın çevirisi ve Sola Yayınları etiketi ile raflarda yerini aldı.

kitap-kapak-genetik-sifrenizi-kirin-gidahattiGeleneksel diyet tavsiyelerini altüst edecek bilgiler sunan kitap, sağlığınızda ve beslenmenizde en önemli şeyin genlerimiz olduğunu okurlara sunuyor. Moalem, kitabında okurlara, "Genlerinize göre beslenin, kilonuzu kontrol edin ve yaşlanmayı durdurun" diye sesleniyor.

Genlere göre beslenme

“Genetik Şifrenizi Kırın”, kendi genlerinize göre beslenmeniz ve yaşamınızı düzenleyebileceğiniz yolları ve teknikleri adım adım takip edebileceğiniz programları okurlarına gösteriyor.

Bir Nörogenetikçi ve New York Times Bestseller yazarı olan Doktor Sharon Moalem genetik kodlarımıza göre beslenme ve yaşamanın önemli beş prensibini 20 yıldan uzun süren genetik araştırmaları çerçevesinde veriyor.

sharon-moalem-gidahattiSharon Moalem kimdir?

Sharon Moalem dünyanın en önemli ödüllerini kazanmış bir bilim adamı, kaşif ve New York Times Bestseller yazarı. Kitapları tüm dünyada ünlü olmuş ve 35’den fazla dile çevrilmiştir. Bioteknoloji ve insan sağlığı alanında 25’den fazla keşfi için patenti bulunmaktadır.

Moalem’in genetik konusundaki klinik araştırmaları hızla dünyaya yayılmaktadır.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.