Gıda Hattı

Gıda ve İçecek Sektöründe Kurumsal Kaynak Planlaması

20 Şubat 2008, 01:24
Paylaş

Gıda ve İçecek sektöründeki beklentileri, lokal ihtiyaçları karşılayacak kapsamda ve bu lokal beklentileri gerçek bir ERP altyapısı ile tedarik zinciri ve finans yönetimiyle entegre eden Oracle|JD Edwards, dünyada günden güne büyüyen ve önem kazanan gıda ve içecek sektörüne çözüm yaratabilmek için çok ciddi yatırımlar yapıyor.

Oracle JD Edwards Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) yazılımının gıda sektörüne özel çözümleri, 21 Şubat 2008 tarihinde İstanbul Mövenpick Otel’de gerçekleştirilecek ücretsiz bir etkinlikle tanıtılacak. ORACLE ve JD Edwarsd Türkiye işbirliği ile JD Edwards ERP yazılımının Gıda ve İçecek sektörüne getirdiği yeniliklerin duyurulacağı yarım günlük organizasyonda JD EDWARDS TÜRKİYE ve yurtdışından konuşmacılar yer alacak

EnterpriseOne adı verilen yazılım ile gıda ve içecek sektöründe tank/fıçı yönetiminden, üretim yönetimine, üretici yönetiminden satın alma/fason yönetimine, harman yönetiminden ileri seviye maliyetlendirmeye, hasat yönetiminden saha otomasyonuna, müşteri ilişkileri yönetiminden, kalite güvence yönetimine tüm tedarik zincirine yönelik JD Edwards Türkiye çözümleri anlatılacak.

JD Edwards Türkiye, Dünyanın En Büyük Kurumsal Yazılım Şirketi ORACLE’ın JD Edwards yazılımlarının tek yetkili distribütörü. Şirket bu ürünlerin satış-pazarlama, teknik destek, lokalizasyon ve danışmanlık alanlarındaki hizmetini veriyor.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.