- 14 Eki 2022 - 20:53 G: 14 Eki 2022 - 21:29

15 Ekim 2022 Cumartesi (yarın) hava durumu nasıl olacak? İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava nasıl olacak?

15 Ekim 2022 Cumartesi (yarın) hava durumu nasıl olacak? Türkiye'yi hafta sonu nasıl bir hava bekliyor? Meteoroloji'den uyarı geldi mi? Hangi bölgelerde hava koşulları nasıl olacak? Hafta sonu hava sıcaklıkları düşecek mi yükselecek mi? İşte il il hava durumu....

15 Ekim 2022 Cumartesi (yarın) hava durumu nasıl olacak? İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava nasıl olacak? mask

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden beklenen hava tahmin raporu geldi. Yarın hava nasıl olacak sorusu yoğun şekilde araştırılıyor. İşte hava durumu raporuna göre il il hava durumu ve en yüksek hava sıcaklıkları...

2/10
MARMARA BÖLGESİ mask

MARMARA BÖLGESİ

MARMARA

Parçalı ve yer yer çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden itibaren İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale'nin doğusu ve Balıkesir'in kuzeyinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli ve zaman zaman kısa süreli fırtına (40-70 km/sa) şeklinde esmesi bekleniyor.

EDİRNE 14°C, 17°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı

İSTANBUL 16°C, 20°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden itibaren yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

KIRKLARELİ 14°C, 16°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı

KOCAELİ 15°C, 20°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı

3/10
EGE BÖLGESİ mask

EGE BÖLGESİ

Parçalı çok bulutlu, iç kesimleri ile zamanla bölge genelinin yer yer sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden itibaren Muğla kıyılarında yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

AFYONKARAHİSAR 9°C, 19°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı

DENİZLİ 13°C, 24°C

Parçalı çok bulutlu, bu akşam ve yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra aralıklı sağanak yağışlı

İZMİR 17°C, 24°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

MANİSA 14°C, 26°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

4/10
AKDENİZ BÖLGESİ mask

AKDENİZ BÖLGESİ

Parçalı yer yer çok bulutlu, Batı Akdeniz ile Mersin, Adana, Osmaniye, Hatay kıyıları ile K. Maraş'ın batı kesimlerinin, yarın (Cumartesi) bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra Antalya çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

ADANA 18°C, 27°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ANTALYA 19°C, 24°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra il genelinde kuvvetli olması bekleniyor.

HATAY 17°C, 24°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ISPARTA 12°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam ve yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra aralıklı sağanak yağışlı

5/10
İÇ ANADOLU BÖLGESİ mask

İÇ ANADOLU BÖLGESİ

Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin kuzeyi ile bu akşam saatlerinde Konya çevrelerinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra Sivas çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

ANKARA 11°C, 20°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı

ESKİŞEHİR 10°C, 20°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı

KONYA 11°C, 21°C

Parçalı çok bulutlu, bu akşam saatlerinde aralıklı sağanak yağışlı

YOZGAT 8°C, 17°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı

6/10
BATI KARADENİZ BÖLGESİ mask

BATI KARADENİZ BÖLGESİ

Parçalı çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın batısında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli ve zaman zaman kısa süreli fırtına (40-70 km/sa) şeklinde esmesi bekleniyor.

BOLU 10°C, 16°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı

KASTAMONU 8°C, 17°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı

SİNOP 17°C, 20°C

Parçalı çok bulutlu ve yarın (Cumartesi) aralıklı sağanak yağışlı

ZONGULDAK 14°C, 18°C

Parçalı çok bulutlu, bu akşam ve gece saatlerinde yer yer sağanak yağışlı

7/10
ORTA VE DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ mask

ORTA VE DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ

Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin doğusu ile yarın (Cumartesi) genelinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra doğusunun iç kesimlerinde (Gümüşhane, Bayburt ve Artvin çevrelerinde) yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

AMASYA 12°C, 19°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı

ARTVİN 12°C, 16°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatleri ile yarın (Cumartesi) il genelinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden sonra yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

SAMSUN 16°C, 19°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Cumartesi) il geneli aralıklı sağanak yağışlı

TRABZON 16°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatleri ile yarın (Cumartesi) il geneli aralıklı sağanak yağışlı

8/10
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ mask

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Parçalı yer yer çok bulutlu, bölgenin kuzeyi ile yarın (Cumartesi) batısının yerel olmak üzere aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra Erzincan, Tunceli, Erzurum, Bingöl ve Ardahan çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın güneydoğusunda güney yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) olarak eseceği tahmin ediliyor.

ERZURUM 5°C, 16°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

KARS 4°C, 14°C

Parçalı çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı

MALATYA 12°C, 20°C

Parçalı çok bulutlu ve yarın (Cumartesi) aralıklı sağanak yağışlı

VAN 7°C, 19°C

Parçalı bulutlu

9/10
GÜNEY DOĞU ANADOLU BÖLGESİ mask

GÜNEY DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Az bulutlu, zamanla kuzey ve batısının parçalı bulutlu, yarın (Cumartesi) Gaziantep, Kilis, Adıyaman ve Diyarbakır çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DİYARBAKIR 14°C, 27°C

Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu, yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak yağışlı

GAZİANTEP 13°C, 24°C

Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu, yarın (Cumartesi) yerel olmak üzere sağanak yağışlı

SİİRT 17°C, 27°C

Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu

ŞANLIURFA 19°C, 26°C

Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu

10/10
DENİZLERDE HAVA DURUMU mask

DENİZLERDE HAVA DURUMU

Batı Karadeniz, Marmara ve Kuzey Ege’de fırtına; Güney Ege ile Batı Akdeniz'de fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

KARADENİZ

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı; Rüzgar: Batı Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğudan 6 ila 8; Doğu Karadeniz'de doğu ve kuzeydoğudan 3 ila 5, doğusu güneydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5 m, batısı 2,5 ila 3,5 m; Görüş: Orta.

MARMARA

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan 6 ila 8 kuvvetinde, Dalga: 1,5 ila 2,5 m, yer yer 3,0 m; Görüş: İyi, yağış anında orta.

EGE

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, kuzeyi ile yarın (Cumartesi) sabah saatlerinden itibaren geneli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, Rüzgar: Kuzey Ege’de kuzey ve kuzeydoğudan 6 ila 8, güneyi 4 ila 6; Güney Ege’de doğu ve kuzeydoğudan, güneyi güneydoğudan, bugün (Cuma) akşam saatlerinde kuzeybatıdan 3 ila 5, güneyi yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra 5 ila 7 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0 m, yer yer 2,5 m, kuzeyi 3,5 m; Görüş: İyi, yağış anında orta.

AKDENİZ

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Akdeniz’de batı ve güneybatıdan yarın (Cumartesi) sabah saatlerinden itibaren güneydoğudan 3 ila 5, batısı 6, öğle saatlerinden sonra 7; Doğu Akdeniz’de batı ve güneybatıdan, yarın (Cumartesi) sabah saatlerinden itibaren kuzeydoğudan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0 m, batısı yer yer 2,5 m; Görüş: İyi, yağış anında orta.

VAN GÖLÜ

Hava Durumu: Parçalı bulutlu; Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan, güneyi güneydoğudan 3 ila 5, yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra güneybatıdan 6 kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,75 m, yarın (Cumartesi) öğle saatlerinden sonra 1,0 m; Görüş: İyi.

14 Eki 2022 - 20:53 - Hava Durumu

Muhabir  Serap Serap


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.