- 07 Eki 2022 - 23:21 G: 11 Eki 2022 - 21:15

8 Ekim 2022 Cumartesi (yarın) hava durumu nasıl olacak? İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava nasıl olacak?

8 Ekim 2022 Cumartesi günü Meteoroloji'den gelen rapora göre hava durumu nasıl olacak? Hafta sonu için plan yapan binlerce kişi havanın nasıl olacağını araştırıyor. İşte Türkiye genelinde ve il il beklenen hava durumu ve sıcaklık değerleri...

8 Ekim 2022 Cumartesi (yarın) hava durumu nasıl olacak? İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava nasıl olacak? mask

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak sorusu bu akşamın en merak edilen konusu oldu. Türkiye genelinde hafta sonu vatandaşları nası bir hava bekliyor? Hava sıcaklıkları düşüyor mu yükseliyor mu? İşte beklenen en yüksek ve en düşük sıcaklık değerleri...

2/10
MARMARA BÖLGESİ mask

MARMARA BÖLGESİ

Parçalı, yer yer çok bulutlu, doğusu ile Kırklareli'nin kıyı kesimlerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Kocaeli, Bilecik çevreleri ile Bursa’nın doğusunda kuvvetli, Sakarya çevrelerinde yerel çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor. Rüzgârın, kuzey ve kuzeydoğudan kuvvetli (40-70 km/sa) esmesi bekleniyor.

EDİRNE 11°C, 24°C

Parçalı ve çok bulutlu

İSTANBUL 15°C, 21°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı

KIRKLARELİ 11°C, 21°C

Parçalı ve çok bulutlu, kıyı kesimleri aralıklı sağanak yağışlı

KOCAELİ 15°C, 19°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

3/10
EGE BÖLGESİ mask

EGE BÖLGESİ

Parçalı ve az bulutlu, iç kesimlerinin yer yer çok bulutlu, İç Ege'nin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgârın, Kuzey Ege kıyılarında kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-80 km/sa) esmesi bekleniyor.

AFYONKARAHİSAR 9°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

DENİZLİ 13°C, 23°C

Parçalı ve çok bulutlu

İZMİR 17°C, 26°C

Parçalı ve az bulutlu

MANİSA 17°C, 25°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

4/10
İÇ ANADOLU BÖLGESİ mask

İÇ ANADOLU BÖLGESİ

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Konya çevreleri, Ankara'nın güneyi, Karaman'ın kuzeyi ile Aksaray'ın batı kesimlerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

ANKARA 10°C, 15°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde güney kesimlerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

ESKİŞEHİR 10°C, 14°C

Parçalı ve çok bulutlu, yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KONYA 12°C, 18°C

Parçalı ve çok bulutlu aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, bu akşam saatlerinde kuvvetli olması bekleniyor.

SİVAS 10°C, 18°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

5/10
AKDENİZ BÖLGESİ mask

AKDENİZ BÖLGESİ

Parçalı, yer yer çok bulutlu, bölge genelinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde Osmaniye çevreleri ile Adana'nın kuzey kesimlerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

ADANA 20°C, 29°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde kuzey kesimlerinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

ANTALYA 20°C, 25°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı

HATAY 16°C, 26°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı

ISPARTA 11°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışların, öğle saatlerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

6/10
BATI KARADENİZ BÖLGESİ mask

BATI KARADENİZ BÖLGESİ

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Kastamonu çewvrelerinde kuvvetli, Bolu, Düzce, Bartın, Zonguldak ve Karabük çevrelerinde yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.

BOLU 9°C, 13°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yerel olmak üzere çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.

DÜZCE 12°C, 18°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yerel olmak üzere çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.

KASTAMONU 8°C, 14°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

SİNOP 17°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak yağışlı

7/10
ORTA VE DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ mask

ORTA VE DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ

Parçalı ve çok bulutlu, Batı ve Orta Karadeniz ile Doğu Karadeniz'in batısının sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Ordu'nun iç kesimleri ile Tokat çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

AMASYA 13°C, 19°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak yağışlı

ARTVİN 15°C, 26°C

Parçalı ve çok bulutlu

SAMSUN 15°C, 21°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak yağışlı

TRABZON 17°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, sağanak yağışlı

8/10
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ mask

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Parçalı ve çok bulutlu, batısı ile Muş ve Bitlis çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ERZURUM 9°C, 25°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın batısı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KARS 5°C, 24°C

Parçalı ve az bulutlu

MALATYA 11°C, 28°C

Parçalı ve çok bulutlu, yerel sağanak yağışlı

VAN 10°C, 23°C

Parçalı ve az bulutlu

9/10
GÜNEY DOĞU ANADOLU BÖLGESİ mask

GÜNEY DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Parçalı bulutlu, Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Siirt ve Batman çevrelerinin sağanak geçeceği tahmin ediliyor.

DİYARBAKIR 15°C, 28°C

Parçalı ve çok bulutlu yarın sağanak yağışlı

GAZİANTEP 14°C, 25°C

Parçalı ve çok bulutlu

SİİRT 20°C, 34°C

Parçalı ve çok bulutlu yarın sağanak yağışlı

ŞANLIURFA 21°C, 29°C

Parçalı ve çok bulutlu yarın sağanak yağışlı

10/10
DENİZLERDE HAVA DURUMU mask

DENİZLERDE HAVA DURUMU

Ege'de fırtına; ilk saatlerde Batı Karadeniz ve Marmara’da fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

KARADENİZ

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, yer yer kuvvetli olmak üzere sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Karadeniz'de kuzey ve kuzeydoğudan, doğusu öğle saatlerinden itibaren kuzeybatıdan 5 ila 7, sabah 4 ila 6, Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatı, batısı güneybatıdan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, batısı 2,5m, Görüş: İyi, yağış anında zayıf.

MARMARA

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: Kuzey ve kuzeydoğudan 5 ila 7, sabah 4 ila 6, öğleden sonra 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,5 ila 2,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

EGE

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, Rüzgar: Kuzey ve kuzeydoğudan, güneyi kuzeybatıdan 5 ila 7, öğle saatlerinden itibaren 4 ila 6 kuvvetinde, Dalga: 2,0 ila 3,0m, Görüş: İyi.

AKDENİZ

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, gök gürültülü sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı ve kuzeybatı, doğusu güneybatıdan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

VAN GÖLÜ

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu; Rüzgar: batı ve güneybatıdan 2 ila 4, yer yer 5 kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,75 m; Görüş: İyi.

07 Eki 2022 - 23:21 - Hava Durumu

Muhabir  Serap Serap


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.