- 20 Eyl 2022 - 21:11 G: 20 Eyl 2022 - 21:37

21 Eylül 2022 Çarşama (yarın) hava durumu nasıl olacak? İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava nasıl olacak?

21 Eylül 2022 Çarşamba hava durumu nasıl olacak sorusuna cevap aranıyor. Meteoroloji'den gelen hava tahmin raporuna göre hangi illerde hava yağışlı olacak? Hangi iller için MGM'den uarı yapıldı? İşte il il hava durumu ve beklenen hava sıcaklıkları...

2/10
MARMARA BÖLGESİ mask

MARMARA BÖLGESİ

Az bulutlu, doğusunun yer yer parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) Sakarya çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

EDİRNE 10°C, 23°C

Az bulutlu

İSTANBUL 15°C, 23°C

Parçalı ve az bulutlu

KIRKLARELİ 10°C, 22°C

Az bulutlu

KOCAELİ 13°C, 24°C

Parçalı ve az bulutlu

3/10
EGE BÖLGESİ mask

EGE BÖLGESİ

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

AFYONKARAHİSAR 8°C, 23°C

Az bulutlu

DENİZLİ 16°C, 28°C

Az bulutlu

İZMİR 17°C, 28°C

Az bulutlu ve açık

MANİSA 15°C, 29°C

Az bulutlu ve açık

4/10
AKDENİZ BÖLGESİ mask

AKDENİZ BÖLGESİ

Az bulutlu ve açık, iç ve doğu kesimlerinin parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) Hatay, Adana, Osmaniye ve Kahramanmaraş ile orta ve doğu Toroslar mevkiinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ADANA 22°C, 32°C

Parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ANTALYA 23°C, 31°C

Az bulutlu ve açık, iç kesimleri parçalı bulutlu

HATAY 21°C, 28°C

Parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ISPARTA 12°C, 26°C

Parçalı ve az bulutlu

5/10
İÇ ANADOLU BÖLGESİ mask

İÇ ANADOLU BÖLGESİ

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, Çankırı ve Sivas çevreleri ile yarın (Çarşamba) Karaman dışında bölgenin doğusunun yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yağışların Sivas çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

ANKARA 10°C, 24°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra kuzey ve doğu çevreleri yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ÇANKIRI 12°C, 22°C

Parçalı bulutlu, bu akşam ve yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ESKİŞEHİR 10°C, 21°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu

KONYA 15°C, 24°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra güney çevreleri yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

6/10
BATI KARADENİZ BÖLGESİ mask

BATI KARADENİZ BÖLGESİ

Parçalı yer yer çok bulutlu, bölge genelinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde Sinop'un doğusunda yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

BOLU 8°C, 18°C

Parçalı bulutlu, bu akşam ve yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

DÜZCE 13°C, 21°C

Parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KASTAMONU 9°C, 18°C

Parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

SİNOP 18°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışın bu akşam saatlerinde doğusunda yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

7/10
ORTA ve DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ mask

ORTA ve DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ

Parçalı yer yer çok bulutlu, bölge genelinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bu akşam Samsun ve Amasya'nın kuzeyinde, yarın (Çarşamba) Çorum ve Amasya dışında bölge genelinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

AMASYA 16°C, 22°C

Parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ARTVİN 19°C, 25°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Çarşamba) yerel olarak kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

SAMSUN 18°C, 20°C

Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam ve yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yerel olarak kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

TRABZON 20°C, 22°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Çarşamba) yerel olarak kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

8/10
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ mask

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Parçalı yer yer çok bulutlu, kuzeyi ile zamanla batısının yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra Erzincan ve Tunceli çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın yarın (Çarşamba) güneydoğusunda güney yönlerden kuvvetli (50- 70 km/sa) ve zaman zaman kısa süreli fırtına (70 ila 80 km/saat) şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

ERZURUM 10°C, 21°C

Parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KARS 8°C, 25°C

Parçalı ve yer yer çok bulutlu

MALATYA 15°C, 28°C

Parçalı bulutlu

VAN 10°C, 26°C

Parçalı ve az bulutlu

9/10
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ mask

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Az bulutlu ve açık, zamanla batısının parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra Gaziantep, Kilis ve Adıyaman çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın yarın (Çarşamba) Siirt çevrelerinde güney yönlerden kuvvetli (50- 70 km/sa) ve zaman zaman kısa süreli fırtına (70 ila 80 km/saat) şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

DİYARBAKIR 17°C, 34°C

Az bulutlu ve açık zamanla parçalı bulutlu

GAZİANTEP 19°C, 30°C

Az bulutlu ve açık zamanla parçalı bulutlu, yarın (Çarşamba) öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

SİİRT 23°C, 34°C

Az bulutlu ve açık zamanla parçalı bulutlu

ŞANLIURFA 24°C, 33°C

Az bulutlu ve açık zamanla parçalı bulutlu

10/10
DENİZLERDE HAVA DURUMU mask

DENİZLERDE HAVA DURUMU

Güney Ege, Batı Akdeniz ve Van Gölü'nde fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

KARADENİZ

Hava Durumu: Çok bulutlu, doğusunda yarın (Çarşamba) yer yer kuvvetli olmak üzere geneli aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Rüzgar: Batı Karadeniz'de kuzey ve kuzeybatıdan, batısı kuzeydoğudan 3 ila 5; Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatıdan 3 ila 5 kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0 m; Görüş: İyi, yağış anında orta.

MARMARA

Hava Durumu: Parçalı bulutlu; Rüzgar: Kuzey ve kuzeydoğudan 3 ila 5, öğle saatlerinden itibaren 4 ila 6 kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0 m; Görüş: İyi.

EGE

Hava Durumu: Az bulutlu ve açık; Rüzgar: Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğudan 3 ila 5; Güney Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan 3 ila 5, güneyi 4 ila 6, yer yer 7 kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0 m, güneyi 1,5 ila 2,5 m, yer yer 3,0 m; Görüş: İyi.

AKDENİZ

Hava Durumu: Az bulutlu ve açık, doğusu yer yer parçalı bulutlu, Doğu Akdeniz'in doğusu yer yer sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Rüzgar: Batı Akdeniz'de batı ve kuzeybatıdan 3 ila 5, açıkları 6, yer yer 7; Doğu Akdeniz'de batı ve güneybatıdan 3 ila 5 kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0 m, batısı 1,5 ila 2,5 m, yer yer 3,0 m; Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ

Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu; Rüzgar: doğu ve güneydoğudan 3 ila 5, zamanla kuzeydoğudan 5 ila 7 kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,75 m, zamanla 1,50 m; Görüş: İyi.

20 Eyl 2022 - 21:11 - Hava Durumu

Muhabir  Serap Serap


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.