- 03 Eyl 2022 - 20:43 G: 03 Eyl 2022 - 23:12

4 Eylül 2022 Pazar (yarın) hava durumu nasıl olacak? İstanbul, Ankara, İzmir'de hava nasıl olacak?

4 Eylül Pazar (yarın) hava durumu nasıl olacak? Türkiye genelinde hava sıcaklıkları yükselecek mi, düşecek mi? İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde yağış bekleniyor mu? Hangi iller için meteorolojiden uyarı yapıldı? İşte il il hava durumu?

4 Eylül 2022 Pazar (yarın) hava durumu nasıl olacak? İstanbul, Ankara, İzmir'de hava nasıl olacak? mask

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından gelen verilere göre yarın hava nasıl olacak? Hangi illerde hava yağışlı olacak? Haftanın izin günü olan pazar gününü kimler evlerinde geçirmek zorunda kalacak? İşte il il hava durumu ve beklenen sıcaklıklar...

2/10
MARMARA BÖLGESİ mask

MARMARA BÖLGESİ

Parçalı, yer yer çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Edirne, Tekirdağ ve Balıkesir çevreleri ile yarın (Pazar) sabah saatlerinden itibaren bölgenin doğusunun yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Kocaeli çevreleri ile Sakarya’nın kuzey ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

BURSA 20°C, 30°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, yarın (Pazar) öğle saatlerinden sonra yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

EDİRNE 20°C, 31°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, bu akşam ve gece saatlerinde yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

İSTANBUL 22°C, 28°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, yarın (Pazar) sabah saatlerinden sonra yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KOCAELİ 20°C, 32°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, yarın (Pazar) sabah saatlerinden itibaren yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, yerel kuvvetli olması bekleniyor.

3/10
EGE BÖLGESİ mask

EGE BÖLGESİ

Az bulutlu ve açık, iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

AFYONKARAHİSAR 14°C, 29°C

Parçalı ve az bulutlu

DENİZLİ 22°C, 36°C

Parçalı ve az bulutlu

İZMİR 25°C, 33°C

Az bulutlu ve açık

MUĞLA 20°C, 36°C

Az bulutlu ve açık

4/10
AKDENİZ BÖLGESİ mask

AKDENİZ BÖLGESİ

Az bulutlu ve açık, iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ADANA 24°C, 36°C

Az bulutlu ve açık

ANTALYA 25°C, 35°C

Az bulutlu ve açık

HATAY 24°C, 32°C

Az bulutlu ve açık

ISPARTA 18°C, 34°C

Parçalı ve az bulutlu

5/10
İÇ ANADOLU BÖLGESİ mask

İÇ ANADOLU BÖLGESİ

Az bulutlu, yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ANKARA 17°C, 31°C

Parçalı ve az bulutlu

ÇANKIRI 15°C, 31°C

Parçalı ve az bulutlu

ESKİŞEHİR 18°C, 28°C

Parçalı ve az bulutlu

KONYA 19°C, 31°C

Az bulutlu

6/10
BATI KARADENİZ BÖLGESİ mask

BATI KARADENİZ BÖLGESİ

Parçalı, yer yer çok bulutlu, bölge genelinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Düzce, Zonguldak ve Bartın çevreleri ile Kastamonu kıyılarında kuvvetli olması bekleniyor.

BOLU 16°C, 24°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, bu akşam ve yarın (Pazar) sabah saatlerinden sonra yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

DÜZCE 21°C, 28°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, yarın (Pazar) sabah saatlerinde kuvvetli olması bekleniyor.

KASTAMONU 16°C, 27°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, yarın (Pazar) sabah saatlerinde kıyılarda kuvvetli olması bekleniyor.

SİNOP 25°C, 29°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, yarın (Pazar) öğle saatlerinden sonra yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

7/10
ORTA ve DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ mask

ORTA ve DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ

Parçalı, yer yer çok bulutlu, bölgenin kıyı kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Doğu Karadeniz kıyılarında kuvvetli, Trabzon’un doğu ilçeleri ile Rize ve Artvin kıyılarında çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.

AMASYA 21°C, 32°C

Parçalı bulutlu

ARTVİN 20°C, 26°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, kıyı kesimlerinde çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.

SAMSUN 23°C, 29°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, bu akşam saatlerinde doğu ilçeleri ile yarın (Pazar) öğle saatlerinden sonra il geneli yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

TRABZON 26°C, 28°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, kuvvetli, doğu içlerinde çok kuvvetli ve şiddetli olması bekleniyor.

8/10
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ mask

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Parçalı ve az bulutlu, kuzeydoğu kesimlerinin çok bulutlu, yarın (Pazar) öğle saatlerinden sonra Ardahan çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

ERZURUM 14°C, 32°C

Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu

KARS 13°C, 31°C

Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu

MALATYA 18°C, 38°C

Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu

VAN 15°C, 29°C

Az bulutlu, zamanla parçalı bulutlu

9/10
GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ mask

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

DİYARBAKIR 20°C, 40°C
Az bulutlu ve açık

GAZİANTEP 24°C, 38°C
Az bulutlu ve açık

SİİRT 26°C, 40°C
Az bulutlu ve açık

ŞANLIURFA 29°C, 39°C
Az bulutlu ve açık

10/10
DENİZLERDE HAVA DURUMU mask

DENİZLERDE HAVA DURUMU

Karadeniz, Güney Ege ve Batı Akdeniz'in batısında fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

KARADENİZ

Hava Durumu: Çok bulutlu, Doğu Karadeniz'in doğusu kuvvetli olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Rüzgar: Batı Karadeniz'de kuzey ve kuzeybatıdan 4 ila 6, doğusu 5 ila 7; Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatıdan, doğusu güneybatıdan 4 ila 6 yer yer 7 kuvvetinde; Dalga: 1,5 ila 2,5 m, yer yer 3,0 m; Görüş: İyi, yağış anında orta, kuvvetli yağış anında zayıf.

MARMARA

Hava Durumu: Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) sabah saatlerinden itibaren yer yer sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Rüzgar: Kuzey ve kuzeydoğudan 4 ila 6 kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0 m; Görüş: İyi, yağış anında orta.

EGE

Hava Durumu: Az bulutlu, kuzeyi parçalı bulutlu, gece saatlerinden itibaren Kuzey Ege'nin kuzeyi sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Rüzgar: Kuzey Ege’de kuzey ve kuzeydoğudan 3 ila 5, gece saatlerinden itibaren 4 ila 6; Güney Ege’de kuzey ve kuzeybatıdan 4 ila 6, yarın (Pazar) öğle saatlerinden itibaren 5 ila 7 kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0 m, yarın (Pazar) güneyi öğle saatlerinden itibaren 2,0 ila 3,0 m; Görüş: İyi, yağış anında orta.

AKDENİZ

Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu; Rüzgar: Batı Akdeniz’de batı ve güneybatıdan 3 ila 5, batısı kuzeybatıdan 5 ila 7, gece saatlerinden itibaren batısı 4 ila 6; Doğu Akdeniz’de batı ve güneybatıdan 4 ila 6, gece saatlerinden itibaren 3 ila 5 kuvvetinde; Dalga: 1,0 ila 2,0 m, batısı yer yer 2,5 m; Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ

Hava Durumu: Parçalı ve az bulutlu; Rüzgar: Güney ve güneybatıdan, gece saatlerinden itibaren kuzeydoğudan, yarın (Pazar) öğle saatlerinde kuzeybatıdan 2 ila 4, yer yer 5 kuvvetinde; Dalga: 0,25 ila 0,75 m; Görüş: İyi.

03 Eyl 2022 - 20:43 - Hava Durumu

Muhabir  Serap Serap


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.