Gıda Hattı

Fenerbahça'de sürpriz teknik adam: Okan Buruk

1 Ocak 2022, 16:48
Paylaş
Fenerbahça'de sürpriz teknik adam: Okan Buruk
Fenerbahça'de sürpriz teknik adam: Okan Buruk! Teknik direktör arayışlarını sürdüren Süper Lig takımlarından Fenerbahçe yönetimi, Okan Buruk konusunda karar aldı. İşte detaylar.

Fenerbahça'de sürpriz teknik adam: Okan Buruk! Portekizli çalıştırıcı Vitor Pereira yollarını ayıran Fenerbahçe, teknik direktör Okan Buruk'u gündemine aldı.

Skorer'de yer alan habere göre; Vitor Pereira’nın ayrılmasının ardından henüz bir teknik direktörle anlaşamayan Fenerbahçe’de camia ve taraftarlar endişelenmeye başladı.

Hiçbir hoca başladığı sezonu bitiremedi

Ali Koç dönemindeki kronik sorun bir kez daha kendini gösterdi. Son 3.5 yılda hiçbir hoca başladığı sezonu bitiremedi. Hatta yeni gelecek hocanın belirlenmesi de hep çok uzun sürdü.

Okan Buruk gündemde

Bu sezon da benzer problem aynen devam etti. Sarı-lacivertlilerde yeni teknik adam konusunda girişimler devam ederken Okan Buruk'un adının da gündeme geldiği belirtildi.

Okan Buruk'ta camia sorunu

Fenerbahçe'nin tecrübeli çalıştırıcı hakkında karar verdiği belirtildi. Ancak, Okan Buruk’un adı toplantılarda yer alsa da camiada kabul görmeyeceği savunuluyor. Tecrübeli teknik adamın Fenerbahçe'de çalışmak konusundaki kararı ise henüz netleşmedi.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.