Gıda Hattı

Eren Bakıcı kimdir? Eren Bakıcı hayatı

18 Mayıs 2022, 14:24
Paylaş
Eren Bakıcı kimdir? Eren Bakıcı hayatı
Eren Bakıcı kimdir? Hepsi Grubu'nun bir üyesi olan ve büyük bir başarı elde eden Eren Bakıcı hayatı ve tüm şarkı çalışmaları merak ediliyor. İşte Eren Bakıcı biyografisi...

Eren Bakıcı kimdir? Bir dönemin en başarılı grubunun üyesi olan Eren Bakıcı hayatı ve tüm çalışmaları ile merak ediliyor.

Eren Bakıcı biyografi

doğum; 18 Mayıs 1984, İstanbul

mesleği; Türk müzisyen, dansçı oyuncu, söz yazarı ve Grup Hepsi üyesi.

Eren Bakıcı hayatı

Orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuvarı Bale bölümünde okudu. Altı yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda rol aldı.

Londra'da Urdang Dans Akademisi'nde ve Budapeşte Dans Okulu'nda eğitim almıştır. [email protected] grubu ile Türkiye'yi Çin'de temsil etti. Reklam jingle’ları seslendirdi. Yıldızların Altında müzikalinde oynadı. Michael Jackson ve Britney Spears gibi sanatçılarla çalışan Selahattin Kara ile çalışmaktadır. 2005 yılında arkadaşlarıyla Hepsi grubunu kurdular. 2006 yılında Pepsi sponsorluğunda Sezen Aksu ile Türkiye turnesine çıktı. 2007 ve 2008'de 2 sezon süren Hepsi 1 dizisinde Eren'i canlandırdı. Bu oyunculuk deneyiminin yanında Avrupa Yakası ve Benim Annem Bir Melek gibi dizilerde konuk oyuncu oldu. Kısık Ateşte 15 Dakika filminde Ceylan'ı canlandırdı. Eren, 2011 yılının sonlarına doğru Kral POP'la Türkiye turnesine çıktı. 2015'te Bana Baba Dedi'de 3 bölüm konuk oyuncu olarak yer aldı.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.