Gıda Hattı

En etkili leke kremleri nelerdir? En etkili leke kremi eczane

19 Mayıs 2022, 12:32
Paylaş
En etkili leke kremleri nelerdir? En etkili leke kremi eczane
Birçok kişinin hayatında sıklıkla karşılaştığı cilt problemlerinin başında cilt lekeleri gelmektedir. Bu can sıkıcı durum bayan erkek olsun güzel görünümümüzü gölge düşürür. Bundan dolayı da bir gün önce bu sorundan kurtulmak için yol ararız. Peki , En etkili leke kremleri nelerdir? En etkili leke kremi eczane Detaylar haberimizde...

Birçok kişinin hayatında sıklıkla karşılaştığı cilt problemlerinin başında cilt lekeleri gelmektedir. Bu can sıkıcı durum bayan erkek olsun güzel görünümümüzü gölge düşürür. Bundan dolayı da bir gün önce bu sorundan kurtulmak için yol ararız. Bunun için en doğru yol leke kremi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünlerin kendi içinde etki alanları vardır, bunların adlarını ve kullanım alanları bilerek düzenli kullandığınızda sorununuza çözüm bulacaksınız. Birçok kişinin cilt leke problemini çözmede kremler yeterli gelmektedir. Peki, En etkili leke kremleri nelerdir? En etkili leke kremi eczane 

En etkili leke kremleri:

  • 1- MADECASSOL KREM / 47.81 TL

Madecassol krem, yalnızca eczanelerde satılmaktadır. İçerisinde bulunan Centella asiatica bitkisinin ham maddesi sayesinde cildi onaran, yenileyen, yaraları iyileştiren bir etkiye sahip bir medikal kremdir.

  • 2- EXPİGMENT KREM / 22,29 TL

Güneş lekeleri, iltihaplı sivilcelerden kalan lekeler, siyah nokta sonrasında oluşan renk eşitsizlikleri ya da daha birçok sebepten dolayı ciltte oluşan lekeleri giderecek adeta cildin renk tonunu eşitler.

  • 3- CONTRACTUBEX KREM / 124,90TL

Yıllardır geçmeyen yaralara, ameliyat izlerine hatta en hasarlı dikiş izlerinize bile çözüm olacak Contractubex Jel, eczanelerde satılan ve kullanılmadan önce uzman doktora danışılması gereken bir ilaçtır.

  • 4- FİTO KREM / 31,78 TL

Cilt lekeleri gidermek ve sivilce gibi sorunları ortadan kaldırılmak için  kullanılır.

 

 

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.