Gıda Hattı

Emekliye müjde! Karar yürürlüğe girdi...

13 Ocak 2022, 18:29
Paylaş
Emekliye müjde! Karar yürürlüğe girdi...
Emekliye müjde! Karar yürürlüğe girdi. Emekli vatandaşlar bu yıl sadece enflasyon oranında zam alabilecek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı müjdelerden biri olan ek zamdan onlar yararlanamadı.

Emekliye müjde! Karar yürürlüğe girdi. Bu konuda sadece en düşük emekli aylıklarına iyileştirme yapıldı ve 2500 liraya çekildi. Emekli vatandaşları bir nebze olsun sevindirecek haber ise Türkiye Ekonomi Bankası'ndan (TEB) geldi. Banka emekli vatandaşlara 5200 lira verme kararı aldı. TEB, emekli vatandaşların ihtiyaçlarını gözeterek bu rakamı belirledi ve web sitesinden duyurdu.

Emeklilere yönelik olarak harekete geçen kampanyalar hız kesmeden devam ederken önemli bir haber de TEB Bankası’ndan geldi. 2022 yılına girmemiz ile birlikte bankalar emekli vatandaşlar için maaş promosyonları düzenlemeye başladı.

Emekliye müjde!
Emekliye müjde!

Bu bankalardan birisi de TEB olarak emekli vatandaşlara 5250 liraya kadar promosyon ödemeleri yapılacağı haberini duyurdu. Banka bunun tarihini de açıkladı. 1 Ocak'tan itibaren başlayan kampanyaya göre emeklilere toplamda 5250 liraya kadar nakit verilecek.

Bankadan yapılan duyuruda, "Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerimiz 2.750 TL’ye varan promosyon kazanıyor." denildi.

Duyuruda, "Promosyona ek olarak Bankamızı tavsiye ettikleri ve emekli maaşını Bankamıza taşıyan her emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 2.500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyor." ifadeleri kullanıldı.

Yani TEB 2750 lira ve 2500 lira olmak üzere toplamda 5250 liralık bir ödeme yapacak. Banka bunun için şartlar da belirledi ve bunu, "Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekmektedir." olarak duyurdu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.