Gıda Hattı

EGM polis tayinleri ne zaman? 2022 EGM polis tayinleri ne zaman açıklanacak?

26 Mayıs 2022, 12:33
Paylaş
EGM polis tayinleri ne zaman? 2022 EGM polis tayinleri ne zaman açıklanacak?
EGM'nin polis yer değiştirme ve atama değişikliği listesi için de beklentiler yoğunlaştı. Emniyet Genel Müdürlüğü POLNET sistemi üzerinden açıklanacak olan 2022 polis tayinleri ile şark (doğu) görevi ve batıya atama zamanı gelmiş olan polislerin atama sonuç listesi ilan edilecek. Peki EGM polis tayinleri ne zaman? 2022 EGM polis tayinleri ne zaman açıklanacak? Detaylar haberimizde..

Haziran ayı itibariyle özellikle şark görevi bekleyen polisler, EGM tayin sonuçlarına kilitlendi. Geçen hafta terfi listesini yayınlayan EGM'nin tayin ve yer değiştirmeler için yapacağı açıklamalar artarken konu hakkında henüz bir duyuru gelmedi. Peki EGM polis tayinleri ne zaman? 2022 EGM polis tayinleri ne zaman açıklanacak?

Her yıl Mayıs-Haziran döneminde gerçekleştirilen Emniyet Genel Müdürlüğü tayinleri için sonuç beklentisi başladı. Geçen yıl atama ve yer değiştirme işlemleri 2 Haziran 2021'de ilan edilmişti.

Mazeret atama ise Genel atama dönemi dışında Şubat ve Eylül aylarında,

Zamandışı atama ise Genel atama ve mazeret atama dönemleriyle bağlı kalınmaksızın yönetmelikte belirtilen sebeplerle yılın her ayında gerçekleşiyor.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.