Gıda Hattı

Efsanevi İçki Tekel Cin "En Eski Şişesini" Arıyor

21 Ocak 2008, 09:52
Paylaş

Türkiye içki pazarındaki yoğun rekabet ortamına ve kendi segmentinde piyasada olan pek çok markaya rağmen liderliğini koruyan efsanevi Tekel Cin, ‘en eski şişesini’ arıyor.

Türkiye’nin en çok tüketilen içkilerinden Tekel Cin, nostaljik bir kampanyaya imza atıyor. Nesiller boyunca hayatımızda var olan Tekel Cin, bu kez de en eski Tekel Cin kullanıcılarını ödüllendirecek bir kampanya düzenliyor. Elinde Tekel Cin’in ilk üretim tarihi olan 1946 yılından beri ürettiği en eski şişe olan cinseverler; 444 4 639 numaralı telefondan ulaşarak ya da [email protected] adresine ‘En eski Tekel Cin şişesi bende!’ başlıklı ve ‘adını, soyadını ve şişenin üretim tarihini’ eklediği bir mail atarak, 2 kişilik muhteşem bir tatile hak kazanabilirler. 1 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında devam edecek olan kampanyaya tüm başvuran cinseverler arasında, ‘en eski Tekel Cin şişesine sahip olan 1 kişi’; ‘huzurun ve rahatlamanın dorukları’na ulaşan, çift kişilik bir haftasonu tatili fırsatı yakalayacak.

Ardıç tohumlarının ve aromalı bitkilerin birlikte harmanlanmasıyla ve geleneksel yöntemlerle elde edilen Tekel Cin, kendine özgü tat ve kokusuyla yeni neslin de vazgeçilmez içkisi olmaya aday. Yemek öncesi hoş anlar yaşatan, hafif ve aromalı bir aperatif olan cin, bu yazın en son trendi olarak ev partilerinde de en çok tercih edilen içkilerden biri oldu. Piyasada 5, 35 ve 70 cl’lik şişelerde satılan ve alkol derecesi yüzde 40 olan Tekel Cin, Bilecik İçki Fabrikası’nda üretiliyor. Tekel Cin, ‘her neslin içkisi’ olarak cin efsanesini devam ettiriyor.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.