Gıda Hattı

Eczacıbaşı'ndan helikopter kazası sonrası açıklama geldi! Büyük acı ve üzüntü yaşıyoruz...

11 Haziran 2022, 19:34
Paylaş
Eczacıbaşı'ndan helikopter kazası sonrası açıklama geldi! Büyük acı ve üzüntü yaşıyoruz...
Eczacıbaşı'ndan helikopter kazası sonrası açıklama geldi! Büyük acı ve üzüntü yaşıyoruz. İtalya'da kayıp helikopterin enkazına ulaşılmasının ardından Eczacıbaşı Holding'ten açıklama yapıldı.
Eczacıbaşı'ndan helikopter kazası sonrası açıklama geldi! Büyük acı ve üzüntü yaşıyoruz. Açıklamada,  "İtalya'da kalkışından kısa bir süre sonra radardan kaybolan ve üç gündür arama çalışmaları süren helikopterden maalesef acı haber geldi. Arama ekiplerinin, bugün öğle saatlerinde helikopterdeki yedi kişinin cansız bedenlerine ulaştıkları açıklandı.
Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri kuruluşumuzda çalışan ve helikopterde bulunan Fabrikalar Direktörümüz Altuğ Erbil, Temizlik Kağıtları Yalova Fabrika Müdürümüz Arif Cez, Yatırım Projeleri Müdürümüz İlker Uçak ve Manisa Fabrika Üretim Yöneticimiz Serhat Kenar'ı kaybetmenin büyük acısı ve üzüntüsü içerisindeyiz.  Elim bir kaza sonucu hayatlarını kaybeden arkadaşlarımıza, helikopter pilotuna ve diğer yolculara Allah'tan rahmet, başta ailelerine ve tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz" denildi.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.