Gıda Hattı

Ece Sükan imzalı Magnum

29 Eylül 2015, 16:20
Paylaş
Ece Sükan imzalı Magnum

Ünlü model ve moda tasarımcısı Ece Sükan, açıldığı günden beri yoğun ilgi gören Magnum Store İstanbul’da sevenleri ile buluştu. Renkli görüntülere sahne ololan buluşmada, Ece Sükan imzası taşıyan Magnum, büyük ilgi gördü.

Ünlü model ve moda tasarımcısı Ece Sükan, Magnum Store İstanbul’da hayranları ile bir araya geldi. Ziyaretçilerin Magnum'larını hazırlamak için Magnum barının arkasına geçen Ece Sükan’nın kendi imzasını taşıyan Magnum’u büyük beğeni gördü.

28 Eylül Pazartesi günü 16.00 ile 17.00 saatleri arasında Magnum Store İstanbul’da Ece Sükan’ı Magnum barın arkasında görenler, ünlü model ve moda tasarımcısıyla tanışma fırsatına sahip oldu. Renkli görüntülere sahne olan buluşmada hayranları, #benimMagnumum hashtagini kullanarak Ece Sükan’nın kendileri için hazırladığı Magnum'larla birlikte fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Ece Sükan, Magnum Store İstanbul’un 22 Mayıs tarihinde Bağdat Caddesi’ndeki açılışına da konuk olmuş ve kendi imzasını taşıyan Magnum tasarımını konuklara tanıtmıştı.

 

 

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.