Gıda Hattı

Ebru Şallı kimdir? Ebru Şallı hayatı

18 Kasım 2021, 11:12
Paylaş
Ebru Şallı kimdir? Ebru Şallı hayatı
Ebru Şallı kimdir? Ünlü manken ve sosyal sorumluluk projelerinin en önemli ismi Ebru Şallı hayatı ve Ebru Şallı biyografi araştırmasını gidahatti.com olarak sizler için hazırladık.

Ebru Şallı kimdir? Ünlü manken Ebru Şallı  hayatı ve kariyeri kadar evliliği ile de gündem oldu. Ebru Şallı  hakkında her şey...

Ebru Şallı biyografi

doğum; 15 Ocak 1977, İzmir

mesleği; Türk model, sunucu ve pilates eğitmeni. 1995 yılı Queen of Turkey yarışması birincisidir.

Ebru Şallı hayatı

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi'ni bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır. Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynadı, Reyting Hamdi'de bir süre rol aldı. Harun Tan'la evlendikten sonra podyumları bıraktı. Bu çiftin 2004 yılında Beren, 2010 yılında da Pars adında oğulları olmuştur. Oğlu Pars, 17 Nisan 2020'de lenfoma nedeniyle ölmüştür. Ebru Şallı verdiği bir röportajda vejetaryen olduğunu belirtmiştir.

Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak adlı bir kitap yazdı ve pilates için egzersiz videosu yayımlandı. Daha sonra tv8 ekranında Ebru'nun Mutfağı adlı bir program sundu. Hafta içi her gün Beyaz TV'de Ebruli programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Ebru Şallı kimdir?
Ebru Şallı

Kitapları

Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak (2005)
Ebru Şallı'dan Çocuklar için Besleyici Eğlenceli Lezzetler (2007)
Ebru'nun Doğal Güzellik Sırları (2009)
Ebru'nun Mutfağından (2011)
Besleyici ve Lezzetli Çocuk Yemekleri (2012)
Ebru Şallı ile Pilates (2014)

Bunlar da ilginizi çekebilir

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.