Gıda Hattı

Ebru Gündeş ve Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw aşkı belgelendi mi?

7 Haziran 2022, 13:55
Paylaş
Ebru Gündeş ve Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw aşkı belgelendi mi?
Ebru Gündeş ve Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw aşkı belgelendi mi?  Reza Zarrab’dan geçen sene boşanan Ebru Gündeş’in Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Ebru Gündeş ve Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw aşkı belgelendi mi? Ebru Gündeş ile Rassan Khoshnaw'ın fotoğrafları sosyal medyayı salladı. Peki, Ebru Gündeş, Rassan Khoshnaw ile sevgili mi? Rassan Khoshnaw kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte merak edilenler...

Reza Zarrab ile olan evliliğini noktalayan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, bir süredir yalnızdı. Ebru Gündeş ile ilgili gündeme gelen bir iddia magazin basınında ilk sırada yerini aldı.

 

Khoshnaw'un Gündeş'in hiçbir sahnesini kaçırmadığı, onu hep en ön masadan izlediği de iddialar arasında yerini aldı. Ebru Gündeş ile Rassan Khoshnawarasındaki söz konusu aşk iddiaları ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Uzun zamandır hayatını kimseye almayan ünlü şarkıcının yeni sevgilisiyle fotoğrafı ortaya çıktı.
Aşk dedikoduları hakkında Ebru Gündeş sessiz kalırken, Kuzey Iraklı işadamı Rassan Khoshnaw, ünlü şarkıcının hiçbir sahnesini kaçırmıyor. Ebru Gündeş'i hep en ön masadan izliyor. Ebru Gündeş’i yakın markaja alan Khoshnaw, geçtiğimiz haftalarda yine en ön sıradan sanatçıyı izlerken diğer hayranlarının kamerasına böyle takıldı.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.