Gıda Hattı

Eastpack'07'de Bir Türk Şirketi

25 Haziran 2007, 16:08
Paylaş

ABD'de Doğu Yakası'nın en büyük tasarım ve endüstri etkinliği olarak nitelenen EastPack'07'ye katılan tek Türk ambalaj şirketi, ağırlıklı olarak gıda ve içecek olmak üzere, temizlik malzemeleri, kişisel temizlik ürünleri, günlük kullanım ürünleri için karton ambalaj üreten Duran Doğan oldu.

Her yıl 3 gün boyunca düzenlenen fuar, 265 bin metrekarelik alanda bin 550'den fazla katılımcı firmayı ağırlıyor. Bu süre boyunca Medical Design&Manufacturing East, EastPack, Atlantic Design & Manufacturing, Plastec East and Automation Technology Expo East etkinlikleri de yapılıyor.

Bu yıl 25 binden fazla tasarım mühendisi, üretim müdürü, kalite kontrol uzmanı, üretim sorumlusu ve ürün geliştirme uzmanının buluştuğu fuar, New York Jacob Javits Convention Center'da gerçekleştirildi.

Duran Doğan, fuarda yeni tasarımlarını ve sektörel çözümlerini müşterilerine sunarken New York'taki ofisinin de tanıtımını yaptı. Üretiminin önemli bir kısmını ihraç eden Duran Doğan, yıllık cirosunun yüzde 50'sini de ihraç gelirlerinden karşılıyor.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.