Gıda Hattı

Diyet Hakkında Her Şey

29 Eylül 2021, 09:36
Paylaş
Diyet Hakkında Her Şey

Nilay Keçeci, ilk kitabı “Diyet Hakkında Her Şey” ile sağlıklı zayıflamaya dair noktalara değiniyor.

Kurduğu diyet ve danışmanlık merkeziyle alanında önemli başarılara imza atan Nilay Keçeci’nin deneyimlerine, çalışmalarına ve önemli tavsiyelerine yer verdiği Diyet Hakkında Her Şey kitabı, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda yerini aldı.

Diyet üzerine önemli reçetelerin bulunduğu kitapta, uzman diyetisyen tarifleriyle kilo vermenin yollarını gösteriyor. Çalışmada verilen diyet listesinin kişilerin sevdiği yemekler üzerine kurulu olması ise kitabın en önemli özelliği olarak öne çıkıyor.

“Önemli reçetelerimi herkese ulaştırmak istiyorum”

Keçeci, Diyet Hakkında Her Şey kitabında, diyet sürecindeki kişilere kolay formüller sunarak diyet bitiminde sahip olunan fit görünümü korumanın yollarını anlatıyor. Pratikte deneyimlediği birçok bilgiyi kitaba aktardığını ve önemli reçetelerini bu kitapla beraber herkese ulaştırmak istediğini belirten Keçeci, ayrıca diyetisyenlik yaşamındaki birçok tecrübeyi de kitapta topladığını ifade ediyor.

“Kadınların neler hissettiğini daha iyi anladım”

Kitabında “Kilolu olarak geçirdiğim hamilelik ve emzirme dönemlerimde bu sürecin hem fizyolojik hem psikolojik zorluklarını, biz kadınların neler hissettiğini daha iyi anladım; başta bir anne sonra bir diyetisyen olarak” diyen Nilay Keçeci, kadınların yaşadığı zor dönemlere de kitabında yer veriyor.

Keçeci, “Hazırsanız Sağlık Yolculuğuna Birlikte Çıkalım” sloganıyla diyet yapmak isteyenlere önemli bir çalışma sunuyor.

Arka Kapak notları

Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci’nin tarifleriyle sevdiğiniz yemekleri yiyerek de kilo vermek mümkün!

Tüm hastalıkların tedavisi aslında sağlıklı yaşam, beslenme ve diyette gizli. Günlük hayatta yemediğiniz, sevmediğiniz şeylere kilo verme uğruna katlanabilirsiniz; peki diyetten sonra fazlasıyla geri alınan kilolar ne olacak? Bu kitabın diyet listesi sevdiğiniz yemekler üzerine kurulu… Sevdiğiniz yemeklerle yaptığınız diyet sizi yormayacak ve buna bağlı olarak yasaklı şeylere büyük bir açlık beslememiş olacaksınız. Diyet bittikten sonra da sahip olduğunuz fit görünümü korumuş olacaksınız. Kilolu olarak geçirdiğim hamilelik ve emzirme dönemlerimde bu sürecin hem fizyolojik hem psikolojik zorluklarını, biz kadınların neler hissettiğini daha iyi anladım; başta bir anne sonra bir diyetisyen olarak.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.