AramaArama
Gıda Hattı

Dijital dünya “Deniz’den Toprağa” platformu ile çiftçilerin ayağına geliyor

17 Mayıs 2016, 18:04
Paylaş
Dijital dünya “Deniz’den Toprağa” platformu ile çiftçilerin ayağına geliyor

Tarım sektöründe %30’u aşan pazar payı ile özel bankalar arasında lider olan DenizBank, üreticileri her alanda desteklemeye devam ediyor. Banka tarım alanındaki inovatif çözümlerine bir yenisini daha ekleyerek üreticilere özel tasarladığı “Deniz’den Toprağa” facebook sayfasını uygulamaya aldı. Sektörde ilk olma özelliğini taşıyan söz konusu platform ile DenizBank, çiftçilerin ürünlerini daha verimli yetiştirmeleri için tarımsal danışmanlık, hava durumu bilgileri, hibe & destek haberleri ve hasat zamanlarında ürün fiyatları ile ilgili bilgilendirme yapmayı hedefliyor.

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile bu alanda özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank; yenilikçi hizmetleriyle tarımsal üreticinin yanında olmaya ve yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Banka üreticilerin gündemine dair en güncel gelişmeleri, video ve fotoğraflar ile zenginleştirilmiş haber içeriklerini ve tarımsal üretim için ihtiyaç duyulan tüm bilgileri paylaşacağı “Deniz’den Toprağa” facebook sayfasını uygulamaya aldı. Bu yenilikçi mecrada hava durumundan, mevsimsel pratik bilgilere, mahsulün bereketini artırmak üzere yararlanılabilecek video içeriklerinden çiftçinin gündemine dair en güncel haberler yer alacak.

tarim-arazisi-gidahatti

 

“Üreticimize desteğimiz artarak sürecek”

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak şunları söyledi; “Tarım bankacılığına başladığımız ilk günden bu yana üreticilerimizin hayatına yenilikçi ve öncü hizmetlerimiz ile değer katmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. “Deniz’den Toprağa” platformumuzu da bu anlamda hepimizi heyecanlandıran yenilikçi bir mecra olarak hayata geçirdik. Çiftçimiz artık sektörün nabzını buradan tutabilecek; ürünlerini daha verimli yetiştirmeleri için tarımsal danışmanlık, hava durumu bilgileri, hibe & destek haberleri ve hasat zamanlarında ürün fiyatları ile ilgili en güncel haberleri buradan takip edebilecek. Bankamızın genlerinde yer alan inovasyon anlayışı ile çalışmalarımıza önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz.”

denizbank-gidahatti

DenizBank Hakkında

DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kuruldu. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine kattı. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam ediyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.