AramaArama
Gıda Hattı

Deniz Baykal taburcu oluyor

27 Mart 2019, 17:27
Paylaş
Deniz Baykal taburcu oluyor

Geçirdiği beyin kanaması sonucu uzun süredir tedavi gören CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal taburcu oluyor. Baykal’ın tedavisinin sürdüğü Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden 1 Nisan’da taburcu olacağı ve ambulans uçakla Antalya’ya döneceği bildirildi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ı Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyaret etti.

Sağlık Bakanı Koca Deniz Baykal ile sohbet etti

Deniz Baykal ve kızı Aslı Baykal ile bir süre sohbet eden Bakan Koca, Baykal’ın sağlık durumuyla ilgili detaylı bilgi aldı.

Deniz Baykal, Koca’ya tedavisinin tüm aşamalarında gösterdiği yakın ilgi için teşekkür etti. Bakan Koca ise bundan sonraki süreçte de Bakanlık olarak yapılabilecek ne var ise desteğe hazır olduklarını ifade etti.

Bakan Koca, twitter hesabından da “CHP Antalya Milletvekili Sayın Deniz Baykal'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ettik. Sağlık durumu iyi olan Sayın Baykal'ı 1 Nisan'da taburcu ederek Antalya'ya ambulans uçakla uğurlayacağız. Sayın Baykal için sonraki süreçlerde de Bakanlık olarak gereken her şeyi yapacağız” paylaşımı yaptı.

Deniz Baykal taburcu oluyor

Ankara’daki tedavisi bu hafta sona erecek olan Deniz Baykal, 1 Nisan’da taburcu olarak ambulans uçakla Antalya’ya dönecek.

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, 16 Ekim 2017’de geçirdiği beyin kanaması sonrasında 51 gün yoğun bakımda kaldı. Daha sonra fizik tedavi için Almanya’ya giden Baykal, 20 Mart 2018’de Türkiye’ye dönerek tedavisine Ankara’da devam etti.

Ankara’ya döndükten sonra TBMM’de giderek milletvekili yeminini de eden Baykal’ın tedavisi, Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sürüyor.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.