Gıda Hattı

Cumhurbaşkanı Tarım Kredi Market’i ucuz buldu!

3 Ekim 2021, 20:44
Paylaş
Cumhurbaşkanı Tarım Kredi Market’i ucuz buldu!

Eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’la birlikte Tarım Kredi Kooperatifleri marketinden alışveriş yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Buradaki market çeşitli ürünler noktasında, kalite, fiyatlar noktasında gayet uygun. Vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Türkiye genelinde bin kadar bu tür market yapılması talimatını verdik. Vatandaşımızın ucuz ve kaliteli alışverişini temin edeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’la beraber, Üsküdar Kısıklı’da açılan Tarım Kredi Kooperatifi satış mağazasına giderek alışveriş yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tarım Kredi’ye “Bin market” talimatı

Mağazadaki ürünleri inceleyen, mağazada bulunan vatandaş ve çalışanlarla sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik.

Bunları süratle çoğaltacağız ve böylece vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.

“Fiyatlar vatandaşın kesesine uygun”

Market alışverişi sonrasında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var” dedi.

İHA

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.