Gıda Hattı

Çocuklara Eğlence, Annelere Bilimsel Kaynak

6 Şubat 2008, 16:50
Paylaş

Ülker'in yeni süt ve süt ürünleri markası İçim Smartt’ın annelere bilimsel verilere ulaşma imkânı, çocuklara ise eğlence sunan yepyeni sitesi www.icimsmartt.com.tr açıldı.

Taze süt, doğal meyve, doğal meyve şekeri, Omega 3-DHA, kalsiyum, 10 vitamin ve prebiyotikleri bir arada sunan İçim Smartt, çocuk beslenmesinde annelerin en büyük yardımcısı olmaya kararlı… Çocukların yeni eğlencesi, annelerin ise bilimsel kaynağı olmaya aday Smartt’ın yeni web sitesi www.icimsmartt.com.tr hizmete girdi.

Zihinsel gelişim için kritik dönem olarak bilinen 6 yaşa kadar olan süreçte, çocukların ihtiyaç duyduğu besinlerin doğal ürünlerle, zihinsel ve fiziksel aktivitelerle desteklenmesi büyük önem taşıyor. İçim Smartt, sütün tüm faydalarının yanı sıra içerdiği Omega-3 DHA, vitamin, mineral ve prebiyotikler sayesinde özellikle okul öncesi çağdaki çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini destekliyor.

www.icimsmartt.com.tr web sitesi annelerin ihtiyaçları ve uzmanların görüşleri doğrultusunda hazırlandı. İçim Smartt’ın web sitesinde, çocuklara özel hazırlanan bölümde ise renkli bir eğlence dünyası çocukları bekliyor.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.