Gıda Hattı

Saray Bisküvi, Uzakdoğu pazarında atağa geçti

11 Aralık 2015, 16:36
Paylaş
Saray Bisküvi, Uzakdoğu pazarında atağa geçti

Atıştırmalık lezzetlerini dünyada 110 ülkeye ulaştıran Saray Bisküvi, 19. FHC China 2015 Fuarı’nda Çin’in yanı sıra Kore ve Japonya’dan firmalarla da buluştu.

Güçlü işbirlikleri ile ürünlerini daha etkin bir şekilde Çin pazarına sunmayı hedefleyen Saray Bisküvi, dünya çapında büyümeye devam ediyor.

saray-Cin-fuar-www.gidahatti.comSaray Bisküvi, son olarak 11-13 Kasım 2015 tarihleri arasında Çin’in Şanghay kentinde düzenlenen 19. FHC China 2015 Fuarı’na katılarak, birbirinden lezzetli ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu, Çin pazarında güçlü anlaşmalar sağladı.

Saray Bisküvi, fuarda Çin’in Şanghay, Pekin, Guandong, Guangzhou ve Şenzen gibi büyük şehir ve bölgelerinden gelen ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Çin’in yanı sıra Kore ve Japonya’dan gelen kurumsal ziyaretçilere yeni ürünleri başta olmak üzere birçok ürününü tanıttı. Özellikle çikolatalı ürünler kategorisindeki yeni ürünlerine büyük beğeni gösteren ziyaretçilere, ürün numuneleri dağıtıldı.

Saray Bisküvi’nin Chocolips, Çikilop ve Bistella grubu ürünlerinin tanıtıldığı fuarda Çin pazarında yer alan birçok firma ile yeni işbirliği anlaşmaları yapıldı. Saray Bisküvi ürünleri, kısa süre içerisinde Çin’in farklı dağıtım noktalarında tüketiciyle buluşacak.

kamil-ozdag-www.gidahatti.comSaray Bisküvi olarak bugün 400’ü aşan ürün gamıyla dünyanın birçok ülkesinde tüketici ile buluştuklarını belirten Saray Bisküvi Yurt Dışı Satış Direktörü Kamil Özdağ, şu değerlendirmeleri yaptı:

“Kurulduğumuz günden bugüne, ürettiğimiz yenilikçi ürünler ile sektörde farkımızı koruduk ve hatta birçok kez ilklerin markası olduk. 1987 yılında çıktığımız dünya yolculuğunda bugün Amerika, Avrupa ve Orta Doğu başta olmak üzere 110’u aşkın ülkeye ürünlerimizi ulaştırdık, 120 ülkede de markamızı tescil ettirdik. Bu yıl, 11 yıllık bir geçmişi olan Turquality programına kabul edilen 111 firmadan biri olarak, mevcut markamızı ve kurumsal alt yapımızı güçlendirerek yurt içi ve yurt dışı pazarlarda daha da aktif olacağız.

Saray Bisküvi olarak güçlü, dinamik ve yenilikçi olmayı ön planda tutan, güven veren bir dünya şirketi olmayı hedefliyoruz. Tüm ekibimizle yaptığımız işi çok ciddiye alıyor, ürünlerimizi ve tüketicilerimizi önemsiyoruz. Çin’de gerçekleşen 19. FHC China 2015 Fuarı’na katılımımız sonucunda stratejik anlaşmalar sağladık. Çin pazarında birçok satış noktasında faaliyetlerimizi sürdürerek lezzetli ürünlerimizle tüketicilerle buluşacağız.”

Saray Bisküvi hakkında daha ayrıntılı bilgi için...

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.