Gıda Hattı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan şok açıklama: Yeterli gıda bulunmuyor

19 Kasım 2021, 23:07
Paylaş
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan şok açıklama: Yeterli gıda bulunmuyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan açıklama geldi. Kemal Kılıçdaroğlu gıda stoğu ve kaynağı konusunda açıklamada bulundu. İşte detayları...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Astronomik gıda fiyatları bir yana, pek çok üründe kota uygulanmaya başlandı; yeterli gıda yok. Gıda sektörü paydaşlarını davet ettim, yarın kara kışı konuşacağız, birlikte ne yapabileceğimize bakacağız." ifadelerini kullandı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla eleştirilerine devam ediyor. Daha önce gençler, kadınlar ve kamu çalışanları için yaptığı paylaşımlarla ses getiren Kılıçdaroğlu bu kez de gıda ürünlerine kota uygulanmasına değindi.

Kılıçdaroğlu'nun paylaşımı

Kılıçdaroğlu yaptığı paylaşımda, "Halkımızı kaderine terk etmiş bir Saray İktidarı var. Astronomik gıda fiyatları bir yana, pek çok üründe kota uygulanmaya başlandı; yeterli gıda yok. Gıda sektörü paydaşlarını davet ettim, yarın kara kışı konuşacağız, birlikte ne yapabileceğimize bakacağız. Halkımız müsterih olsun. Gecenin en karanlık anı, şafağa en yakın andır. Yalnız değilsiniz!" ifadelerini kullandı.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.