Gıda Hattı

Chenle kimdir? Chenle hayatı

22 Kasım 2021, 20:55
Paylaş
Chenle kimdir? Chenle hayatı
Chenle kimdir? Başarılı oyuncu ve şarkıcı Chenle hayatı ve tüm çalışmaları merak ile araştırılmaktadır. Chenle biyografi içeriğini doğum gününde sizler için hazırladık.

Chenle kimdir? Genç yaşta olmasına rağmen dünyaca ünlü bir isim olan Chenle hayatı ve özel yaşamına dair her şey...

Chenle biyografi

tam adı; Zhong Chenle

doğum; 22 Kasım 2001

bilinen adı; Chenle

Chenle hayatı

Chenle adıyla bilinen , şu anda Güney Kore'de yaşayan Çinli bir şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu. Zhong, kariyerine Çin'de ve yurtdışında çeşitli konserler ve televizyon programlarında sahne alarak çocuk şarkıcı olarak başladı. 9 yaşında , Viyana Altın Salonu'nda solo bir performansla şarkı söylemeye davet edilen dünyanın en genç şarkıcısıydı. 14 yaşına geldiğinde, Zhong üç solo albüm çıkardı ve Çin'de bir solo konser verdi. 2016 yılında Zhong, Güney Koreli erkek grubu NCT'ye katılmak için Güney Kore'ye geldi., gençlik alt birimleri NCT Dream'in bir parçası olarak çıkış yaptı ve o zamandan beri NCT Dream etkinliklerinde aktif, şu ana kadar üç Kore EP yayınladı ve grupla birlikte bir Asya turu gerçekleştirdi.

Erken yaşam

Zhong, 22 Kasım 2001'de Çin'in Şanghay kentinde doğdu. Beijing Contemporary Music School'da okudu. 2006'da küçük televizyon istasyonu Shanghai Ying Siu Sing School'a girdi ve dans derslerine gitti. 2008'de Shanghai Little Flute Art Troupe'a kabul edildi ve Huang Jing ile vokal müzik eğitimi aldı.

Kariyer
2009–2015: Solo aktiviteler

2009'da Zhong, Yueyue Elf Vs Sezon Denemesi tarafından düzenlenen Hac çocuk kanalına katıldı ve ikinciliği ve Elf Genie Ödülü'nü kazandı.

2010 yılında Ulusal Çin Genç Yetenek Seçimi etkinliklerine katıldı ve vokal grubuna altın madalya kazandı. 16 Haziran 2011'de, ikinci Nie Er Müzik Haftası açılış törenine ( Shanghai Grand Theatre ) katılan başrol oyuncusu Xiao Jiabin'in bir parçası olarak , Zhong binlerce seyirciyi milli marşı söylemeye yönlendirdi.

Ocak 2011'de 9 yaşında Zhong şarkı gerçekleştirmek için davet edildi Bellek gelen Andrew Lloyd Webber 'in müzikal, Cats, at Viyana Altın Salonu'nda - anda o hiç solo performansı orada tutulan en genç şarkıcı oldu.

Temmuz 2011'de toplam 12 şarkılık ikinci solo albümü My Wings yayınlandı. 31 Temmuz 2011'de Zhong, Şanghay Büyük Sahne'deki Şanghay Uluslararası Çocuk Sanat Festivali'nin açılış törenine ve ayrıca 4 Ağustos 2011'de Şanghay Uluslararası Kongre Merkezi'ndeki Şanghay Uluslararası Çocuk Sanat Festivali'nin Kapanış Törenine katıldı.

Zhong, profesyonel kariyerine China's Got Talent gibi şarkı yarışmalarında katıldıktan sonra şarkıcı olarak başladı. 3 albüm çıkarmıştır. Eskiden cover şarkılar yapar ve bunları YouTube'a yüklerdi. Kapaklarının çoğu eski çocuk yıldız Declan Galbraith'e ait. Dünya çapında genç bir kültürel diplomat olarak Çin'i temsil eden piyanist, söz yazarı ve yapımcı Ezekiel Elkin tarafından kurulan ve başkanlığını yaptığı Washington DC'deki Genel Merkezi ile Dünya Barış Elçileri Örgütü'nün bir parçasıdır. Ağustos 2014'te Buenos Aires City'de gerçekleştirilen ve Elkin'in kendisi için özel olarak yazdığı bir şarkı olan "The Dragon's Romance"ı seslendirdiği Elkin'in yarattığı uluslararası çok kültürlü bir gösteri olan The Musical Summit'te Çin Büyükelçisiydi.

Aralık 2012'de Zhong, Şanghay'ın Huangpu Bölgesinin Birinci Genel Kuruluna katıldı ve en yüksek oyu alan bölge başkanını seçti. Bilinen ilk küçük oyunculuk rolleri 2013'te 11 yaşındayken, Çin Draması The Queen of SOP 2'de yer aldı. 2014 yılında Şanghay Konser Salonu'nda solo konser verdi.

Chenle kimdir?
Chenle

2016-günümüz: NCT ve NCT Dream ile çıkış yaptı

Ağustos 2016'da, henüz 14 yaşındayken, NCT'nin bir alt birimi olan NCT Dream'in bir üyesi olarak çıkış yaparak Güney Kore'deki kariyerine başladı. Renjun (NCT Dream'in diğer Çinli üyesi), Shotaro ve çıkışlarından önce SM Rookies'in bir parçası olarak tanıtılmayan Sungchan ile birlikte grubun dört üyesinden biridir. Sadece 4 aylık eğitimden sonra NCT'de çıkış yaptı.

30 Nisan 2020'de Pekin Çağdaş Müzik Akademisi'nin resmi Weibo.com hesabı aracılığıyla Zhong'un grup arkadaşı Renjun ile birlikte okuldan resmi olarak 2020 sınıfıyla mezun olduğu açıklandı.

Zhong, 12 Ekim 2020'de Yuedong Seoul radyo şovunun ana DJ'i oldu. Şov , KST göre 21:00 - 22:00 arasında yayınlanıyor. Gösteri, resmi TBS eFM 101.3 MHz youtube kanalında canlı olarak yayınlanmaktadır. Zhong, 12 Eylül 2021'de Yuedong Seul'den ayrıldı.

Şubat 2021'de Zhong, IMLAY'in 4. EP'si "UTOPIA"dan "Too Good" şarkısında yer aldı.

Diskografi
Albümler

yarın (2010)
Kanatlarım (2011)
Oradasın (2014)

Bunlar da ilginizi çekebilir

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.