Gıda Hattı

Cemal Enginyurt'un Tansu Çiller cevabı Buket Aydın'ı kahkahaya boğdu

23 Mart 2022, 11:25
Paylaş
Cemal Enginyurt'un Tansu Çiller cevabı Buket Aydın'ı kahkahaya boğdu
Cemal Enginyurt'un Tansu Çiller cevabı Buket Aydın'ı kahkahaya boğdu. Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın'ın sunduğu Yüz Yüze programına konuk oldu.

Cemal Enginyurt'un Tansu Çiller cevabı Buket Aydın'ı kahkahaya boğdu. Aydın, Enginyurt'a son günlerde siyasete döneceği yönündeki iddialarla gündeme gelen Tansu Çiller'e ilişkin bir soru yöneltti. DP Milletvekili, "Tansu Çiller'in siyasete dönüşünü nasıl yorumlarsınız?", "Tansu Çiller kim? Hatırlayamadım..." diyerek yanıt verdi.

Bu cevap karşısında Aydın, şaşkınlığını gizleyemedi. 90'lı yıllarda Türkiye'de başbakanlık yapan Tansu Çiller'in geçtiğimiz günlerde "Ben milletimi özledim" sözlerinin ardından yeniden aktif siyasete döneceği konuşuluyor.

CEMAL ENGİNYURT'A YAYINDA TANSU ÇİLLER SORUSU

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programına katıldı. Enginyurt'a "Tansu Çiller'in siyasete döneceği konuşuluyor. Merkez sağ açısından bunu nasıl yorumlarsınız? Tansu Hanım sizce siyaseten bir geri dönüş alabilir mi?" sorusu soruldu.

BUKET AYDIN KAHKAHAYA BOĞULDU

Enginyurt ise bu soruya "Tansu Çiller kim? Hatırlayamadım" yanıtını verdi. Bu cevap karşısında kahkahaya boğulan sunucu Buket Aydın, "Cemal Bey çok alem bir insansınız. Ben de böyle bakıyorum size. Sinirim bozuldu. İzleyicilerimiz kusura bakmasın. Ben bir anda inandım. Diyorum ki 'Gerçekten hatırlayamadı mı acaba?" ifadelerini kullandı.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.