Gıda Hattı

Buse Varol kimdir? Buse Varol hayatı

28 Ekim 2021, 07:51
Paylaş
Buse Varol kimdir? Buse Varol hayatı
Buse Varol kimdir? Buse Varol hayatı ve özel yaşamı son zamanlarda kariyerinden daha fazla merak ediliyor. Buse Varol biyografi araştırması son haftalarda boşanacakları iddiaları ile aranıyor. İşte detaylar...

Buse Varol kimdir? Son zamanların en popüler isimlerinden biri olan Buse Varol oyunculuğu kadar ünlü sanatçı Alişan ile olan evliliği ile gündeme gelen isimlerden biri olmuştur.

Buse Varol biyografi

doğum; 1990, Manisa

eğitimi; lisans

mesleği; oyuncu

2012 yılında güzellik yarışmasına katıldıktan sonra tanınmıştır. Tozlu Yollar dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Buse Varol kimdir?
Buse Varol

Buse Varol hayatı

Kış Güneşi adlı dizi ile ekrana gelen Buse Varol, 2017 yazında ise yeni bir dizi projesi ile tekrar izleyici karşısına çıkmıştır ve Rüya adlı dizide Şahika rolünü canlandırmıştır.

Buse Varol, 2017 yılında rol aldığı Dostlar Mahallesi dizisinin setinde tanıştığı şarkıcı Alişan ile sevgili olmuştur. Buse Varol, Dostlar Mahallesi dizisinde Bahar rolünü canlandırmıştır.

Alişan, Buse Varol'a dizi setindeyken sürpriz bir evlilik teklifi yaptı ve yakın zamanda dünya evine girecekleri bilgisi alındı ve evlendiler.

Buse Varol kimdir?
Buse Varol ve eşi Alişan

Buse Varol Dizileri Ve Filmleri

  • 2017 - Dostlar Mahallesi
  • 2017 - Rüya
  • 2016 - Kış Güneşi
  • 2015 - Şehrin Melekleri
  • 2014 - Arka Sokaklar

Bunlar da ilginizi çekebilir

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.