Gıda Hattı

Buğra Bahadırlı kimdir? Buğra Bahadırlı hayatı

24 Mayıs 2022, 19:08
Paylaş
Buğra Bahadırlı kimdir? Buğra Bahadırlı hayatı
Buğra Bahadırlı kimdir? Billur Kalkavan hakkında çok özel açıklamalarda bulunan Buğra Bahadırlı hayatı ve kariyeri araştırılıyor. İşte Buğra Bahadırlı biyografisi ve birlikteliklerine dair merak edilenler...

Buğra Bahadırlı kimdir? Billur Kalkavan'ın genç ve kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Buğra Bahadırlı hayatı ve kariyeri merak ediliyor.

Buğra Bahadırlı biyografi

doğum; 8 Şubat 1984

mesleği; oyuncu

sevgilisi; Billur Kalkavan

Buğra Bahadırlı hayatı

Buğra Bahadırlı, sevgilisi Billur Kalkavan’la katıldığı 2. sayfa programında ilişkisi ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Aralarındaki yaş farkına karşı istikrarlı ilişkileri hayranlık bırakan çift, izleyenler tarafından merak uyandırdı. Peki, kendisi de oyuncu olan Buğra Bahadırlı kimdir, kaç yaşında? İşte, Billur Kalkavan'ın sevgilisi Buğra Bahadırlı hakkında merak edilenler…

Buğra Bahadırlı, 8 Şubat 1984 tarihinde dünyaya geldi. Buğra Bahadırlı aslen Ankaralıdır. Ankara Anadolu Lisesi'de okuduktan sonra lisansını Atılım Üniversitesi endüstri mühendisliği bölümünde tamamladı. Buğra Bahadırlı, 2009 yılından bu yana Billur Kalkavan ile birliktedir. Tam ismi Berk Buğra Bahadırlı TRT 1 televizyon kanalında yayınlanan Sakarya Fırat adlı dizide jandarma Er Hamza Gemalmaz rolü ile dikkatleri üzerine çekti.

Buğra Bahadırlı, daha önceki bir röportajında da aralarındaki yaş farkıyla ilgili şunları söylemişti:

Gönüller bir olunca, zamansızlık başlıyor. Yaş farkı benim gözümde senin algıladığın gibi değil. Yaşın hiçbir önemi yok. İlerde ben üremek istersem, ama Billur karşılık veremezse, bu Billur’a olan sevgimi azaltmaz ki! Cinsellik, Billur’un önüne geçemez.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.