AramaArama
Gıda Hattı

Bu ürün gençlere özel

16 Eylül 2015, 14:13
Paylaş
Bu ürün gençlere özel

MEYSU, ürün portföyüne “Meysu Frutbox”ı ekledi. MEYSU, yeni ürünüyle, farklı lezzetlere açık, her an yanlarında taşınabilecek bir içecek arayan 14-24 yaş grubundaki gençler ile genç çalışanları hedefliyor.

MEYSU’nun yaklaşık bir yıl süren yoğun bir çalışma sürecinin sonunda ortaya çıkardığı meyveli içecek kategorisindeki “Meysu Frutbox”, “Serinleten Eğlence” sloganıyla Ağustos ayı sonundan itibaren tüketicilerin beğenisine sunuldu. “Meysu Frutbox”,  içimi kolay, farklı lezzetlere açık, her an yanlarında taşınabilecek bir içecek arayan 14-24 yaş grubundaki gençler ile genç çalışanları hedefliyor.

Tetra Prizma Dream-cap ambalajda 330 ml ebatta sunulan “Meysu Frutbox”, kapağı kolay açılıp kapanabilen ve hafifliği nedeniyle kolay taşınabilmesiyle tüketicilere büyük rahatlık sağlıyor. Prizmatik şekli de ambalajın kolay tutulabilmesinin yanı sıra estetik bir görünüm sağlıyor. MEYSU’dan yapılan açıklamada, bu ambalaja uygun ürün konseptlerinin ortaya çıkması halinde Tetra Prisma Dream Cap 330 ml ambalajın kullanılmaya devam edileceği belirtildi. Açıklamada, yeni ürünün satış fiyatının tanıtım amaçlı olarak 330 ml ürün için 1 TL olarak belirlendiği de kaydedildi.

 

 

 

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.