Gıda Hattı

Boğa Burcu Boğa Burcu Haftalık Yorumu | 29 Kasım - 5 Aralık

Son Güncelleme: 29 Kasım 2021 06:33
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 29 Kasım - 5 Aralık Boğa Burcu Haftalık Yorumu sizlerle. İşte Boğa Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Genel olarak, hafta boyunca hem kişisel hem de profesyonel işlerinizde daha dikkatli olmanız gerekebilir. İlişkinizle ilgili herhangi bir yasal konu ile uğraşıyorsanız, stresli bir zaman geçirebilirsiniz.

Evli çiftlerin de kaygıyla karşı karşıya kalmaları olasıdır. Bununla birlikte, evlilik hayatınızda iyi sonuçlar elde etmek için olumlu bir yaklaşım geliştirmeniz gerekebilir. Yabancı bir ülkeye gezi sizi bekliyor olabilir.

İşadamları için müvekkilinizle sohbet etmek açısından önemli bir hafta olabilir. Uygun planlama olmadan, toptan satış işi zarara uğrayabilir. Bağımsız profesyonellerin müşterileriyle önemli görüşmeler yapması muhtemeldir.

Boğa burcu bireyler; agresif davranışlardan kaçınmanız ve sorunları sabırla çözmeniz önerilir. İş yerinde gıybetten de uzak durmanız gerekebilir. Duygusal bir karar, profesyonel cephede gücünüzü engelleyebilir. Öğrencilerin doğru yönde ilerlemek için çok fazla enerji ve tutkuya ihtiyaçları vardır.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.